תופעות לוואי של זרעי דלעת

אם אתה אוהד של זרעי דלעת, אתה כנראה לא צריך להיות משוכנע כי חילוץ אותם האינטרנט הדק שלהם שווה את המאמץ. כולל זרעי דלעת שלמים בתזונה שלך – קליפה לבנה לעין וכל – היא דרך קלה להגביר את צריכת השומן הבלתי רווי, סיבים תזונתיים, אבץ, ברזל, מגנזיום וויטמין E. למרות זרעי דלעת הם ללא ספק בריא, הם יכולים להיות מקור של תופעות לוואי לא רצויות.

זרעי דלעת ועיכול

הדבר הראשון שתבחין כאשר אתה פופ כמה זרעי דלעת לתוך הפה שלך הוא בדיוק איך chewy פגזים שלהם. זרעי דלעת מלאים הם מקור מצוין של סיבים מסיסים, מהסוג המקדם את יעילות העיכול ואת סדירות המעי הרגיז. למרות אלה יתרונות חשובים, זרעים שלמים יכול להיות קשה, מחוספס וקשה ללעוס ביסודיות, אשר עלול להוביל לקלקול קבה. דלעת דלעת גרוע זרעים יכול לגרות את הוושט שלך כמו שאתה לבלוע ולאכול יותר מדי עלול לגרום תחושה לא נעימה אחרת של מלאות.

גז, שלשולים או עצירות

אכילת זרעי דלעת רבים מדי, גם כאשר ללעוס בזהירות, יכול גם להוביל גז המעי ושלשולים. זרעי דלעת הם גבוהים בסיבים – תקבל רק מעל 5 גרם מ 1 אונקיה מנה של מגוון שלם, על פי משרד החקלאות של ארה”ב – כלומר, כמה פחמימות שלהם הם לא לעיכול מלא. כאשר אלה carigohydrates מעוכל להגיע מעיים גדולים שלך, הם נשבר על ידי חיידקים. גז הוא תוצר לוואי של תהליך זה, במיוחד עבור אנשים שאינם רגילים מזונות עשירים בסיבים. אכילת סיבים יותר ממה שאתה רגיל יכול גם להוביל צואה, מימי צואה. אם יש לך בדרך כלל שלשולים לאחר אכילת זרעי דלעת, עם זאת, ייתכן שיהיה חוסר סובלנות מזון או רגישות. עצירות היא גם תופעת לוואי אפשרית, אם כי פחות סביר, של אכילת זרעי דלעת – הסיבים שאתה מקבל מאכילת כמויות גדולות של גרעיני דלעת יכול גם לעצור אותך באופן זמני.

מניעת תופעות לוואי

אכילת זרעים במתינות – 1 גרם הוא הסכום הסטנדרטי עבור מנה אישית – ועם הרבה נוזלים יכולים למנוע בעיות עיכול. זרעי דלעת ידועים גם כדי לגרום מיגרנה אצל אנשים מסוימים. אם אתה לא נוטה מיגרנות, עם זאת, אתה כנראה לא יפתחו אחד מאכילת זרעי דלעת.

הימנע רעלים מקלקל

למרות חומצות שומן בלתי רוויות בזרעי דלעת לקדם בריאות הלב וכלי הדם, הם גם להפוך את הזרעים נוטים לקלקל במהירות. אכילת זרעי דלעת מעופש חושף אותך לרדיקלים חופשיים, תרכובות רעילות שיכולים להגביר את הסיכון לסרטן, מחלות לב ומחלות כרוניות אחרות. זרעי דלעת טריים, יבשים יכולים להישאר במצב שיא במשך כחודשיים במיכל חזק האוויר במקרר. זרעים שמריחים עשבים, שמנוניים או עשביים נעלמו כנראה.