תופעות לוואי של גלוקוזאמין chondroitin גופרית עבור גאוט

התקפי גאוט הם מאוד כואב ולא מקבלים יותר קל לסבול. הרופא שלך עשוי לרשום תרופות מסוימות שיסייעו בשליטה על צנית – או לפחות כדי לעזור לך לעבור את 5 עד 10 ימים של כל התקפה חמורה. ייתכן שאתה מחפש כמעט כל סוג אחר של חומר זה עשוי להציע עזרה במחלה כרונית שלך. מסיבה זו, ייתכן שתשקול לקחת chondroitin סולפט ו glucosamine, שילוב של חומרים שעשויים לעזור למצבך. אל תפעיל טיפול כזה עד שתתייעץ עם הרופא שלך.

שִׁגָדוֹן

ישנם סוגים שונים של דלקת פרקים כולל osteoarthritis, דלקת מפרקים שגרונית ו צנית, בין היתר. כולם גורמים לכאבים במפרקים עקב דלקת. שלא כמו צורות אחרות של דלקת פרקים, שגדון אינו גורם בדרך כלל לכאב מתמשך. כאשר אתם צורכים מזונות מסוימים המכילים רמות גבוהות של purines, הכליות שלך עלולה להיות בעיה להסיר את כל חומצת השתן, שהוא תוצר פסולת של חומרים אלה. חומצת שתן יכולה להצטבר בגוף, בעיקר במפרקים. כפי שהוא מתרכז באזורים מסוימים, זה הופך גבישים חדים. אלה יכולים לייצר דלקת במפרקים שלך, מה שהופך את זה מאוד קשה להעביר אותם ללא כאבים חמורים. אתה יכול לקחת תרופות יומיות לחסל או להקטין את התקפי הצנית שלך, כמו גם תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידים, או NSAIDs, כדי להפחית את הכאב במהלך ההתקפות. כל התרופות האלה יכולות לייצר תופעות לוואי.

כונדרואיטין סולפט וגלוקוזאמין

כונדרואיטין סולפט וגלוקוזאמין הם צורות של סוכר. כאשר אתה לוקח אותם כתוסף משולב, הם עשויים לעזור לשמן המפרקים שלך. יש אנשים המשתמשים בשילוב כדי לטפל בטפסים של דלקת פרקים, במיוחד כדי להפחית את דלקת הגורמת כאב. מסיבה זו, ייתכן שתרצה להשתמש chondroitin sulphate ו glucosamine ספקים במקום NSAIDs, אבל כדאי להתייעץ עם הרופא הראשון.

סוכרת תופעות לוואי

כי chondroitin סולפט ו glucosamine הן צורות של סוכר, לוקח אותם כאשר אתה סובל מסוכרת עלולה לגרום לבעיות. חומרים אלה יכולים להעלות את רמות הסוכר בדם, מה שעלול לגרום היפרגליקמיה. המטפל שלך ירצה לך לפקח על רמות הגלוקוז שלך בקפידה וכנראה יותר לעתים קרובות אם אתה לוקח את זה להשלים את התוסף. אם chulroitin sulphate ו glucosamine לעשות להעלות את רמות הגלוקוז, הרופא שלך עשוי לשנות את תרופות הסוכרת, להגדיל את המינונים או להמליץ ​​לך להפסיק להשתמש בתוסף.

בעיות דם דלל

גופרית כונדרואיטין ותוספי גלוקוזאמין עלולים גם לגרום לתופעות לוואי אם יש לך בעיות לב וכלי דם. חומרים אלה יכולים להפריע לתרופות המסייעות במניעת קרישי דם כגון warfarin. יש להשתמש רק בתוסף עם אישור הרופא.

השימוש chondroitin sulphate ו glucosamine ספקים עשוי לייצר כמה תופעות לוואי חמורות כאשר אתה מתחיל את משטר. אלו תופעות לוואי בדרך כלל בסופו של דבר הגוף שלך רגיל אליהם. אתה עלול להרגיש בחילה כאשר אתה מתחיל להשתמש chondroitin סולפט ו glucosamine, או שאתה עלול לפתח קצר שלשול. אתה יכול גם להרגיש את תחושת אי נוחות של קלקול קיבה או צרבת בשל התוספת. תופעות לוואי אלו צריכות להרגיש מתונות, אך יש להתייעץ עם הרופא אם הן מדאיגות אותך.

תופעות לוואי אחרות