שלטים התינוק יורד במהלך ההריון

עבור מצפה moms, מתקרבת תאריך היעד מביא רגשות החל ההתרגשות כדי חרדה לפחד. מכיוון שאין זה סוד שתינוקות לא תמיד נולדים ביום בו הם צפויים, חשוב לנשים בהריון לחפש סימנים לכך שעבודה תתחיל בקרוב. אינדיקציה אחת כי העבודה קרוב הוא התינוק “יורד”. נשים בהריון תדע התינוק שלהם ירד כאשר הם מבחינים בשינויים מסוימים בגופם.

שינוי בבטן

כאשר תינוק נופל, היא עוברת לתוך החלק התחתון של הבטן ומתיישבת את ראשה לתוך האגן. כאשר זה קורה, רוב האמהות מצפה לראות את הבטן שלהם עכשיו תלוי נמוך יותר מאשר בעבר. חלק מהאמהות מסוגלות אפילו לחוש את ראשו של התינוק מונח בדיוק מתחת לאמצע עצם האגן, על פי ד”ר סירס, רופא ילדים וסופר ידוע. כאשר יושבים, זה ירגיש כאילו התינוק שלך על הברכיים. גם אם אמא לא שמה לב, אנשים אחרים שרואים אותה בקביעות יראו את השינוי בבירור.

נשימה קלה

על פי איגוד הריון האמריקאי, כשהתינוק ישתקע עמוק יותר באגן, תבחין שאתה יכול לנשום שוב. במהלך השליש השלישי שלהם, נשים רבות חווים קוצר נשימה. לפני הפלה, תינוק מתרפק ממש מתחת לכלוב הצלעות של אמו. לאחר שהתינוק יירד לתוך אזור האגן, הלחץ על הריאות שלך יהיה הקלה, ומאפשר לך לקחת נשימות עמוקות לנשום באופן טבעי.

תיאבון מוגבר

סימן פחות ברור כי התינוק שלך הוא יורד היא להגדיל את התיאבון. לדברי ד”ר רנה הנטון, רופאה בכירה ומומחה לפיתוח בחברת Conceive Easy, חברה המוקדשת לסיוע למשפחות עם פוריות, נשים הרות רבות מתקשות לאכול ארוחה מלאה במהלך השליש השלישי. יחד עם הלחץ הקלה על הריאות, הלחץ על הבטן שלך יופחת באופן משמעותי גם כן. חומרת תדירות הצרבת עשוי גם להיות מופחת כמו התינוק שלך טיפות.

השתנה תכופה

בעוד החלק העליון של הבטן שלך מרגיש הקלה מהתינוק שלך כבר לא נח גבוה כל כך, את החלק התחתון של הגוף שלך עשוי להרגיש כמה תופעות נוספות כתוצאה מכך. מיקומו של תינוק ירד מגביר את הלחץ על שלפוחית ​​השתן, משום שראש התינוק נמצא כעת קרוב יותר אליו, אומר ד”ר סירס. השתנה תכופה במהלך ההריון היא נפוצה, אבל הנסיעות לשירותים עלול להגדיל עוד יותר פעם אחת התינוק טיפות.