שישה סוגים שונים של הפיתיון המשמש דיג

דייגים בדרך כלל להשתמש הפיתיון לפתות דג לתוך נושך את וו שלהם. לא כל הפיתיון נוצר שווה, עם זאת, ויש הרבה סוגים. בעת בחירת הפיתיון שלך, אתה צריך לקחת בחשבון גורמים רבים, כולל סוג של דגים אתה רוצה לתפוס, את השפע של פיתיונות מסוימים בסביבה המקומית שלך ואת החוקים המקומיים לקבוע אילו baits בטוחים לאיזה מים באזור שלך.

תולעים עשוי להיות אחד הסוגים הידועים ביותר של הפיתיון, והם בדרך זו מסיבה. תולעים הן בשפע וקל לאסוף את עצמך, ולכן זול. אתה יכול לתפוס תולעי אדמה או סורקי לילה על ידי לחפור בעפר בלילה באמצעות פנס. אתה יכול להשיג תולעים דשן או wrigglers אדום על ידי מבט מרעה ופחים קומפוסט, על פי GoneFishingShop.com. סיבה נוספת ייתכן שתרצה להשתמש תולעים היא כי אתה יכול לתפוס מגוון רחב של דגים עם תולעת על הקרס שלך. תולעי אדמה או סורקי לילה טובים לתפיסת וואליס ובס, בעוד שמולאות או תולעים אדומות הן הטובות ביותר לתפיסת דג השמש ודגי שמך. כאשר דיג עם תולעים, TakeMeFishing.org מציע רק לשים חתיכה קטנה של תולעת על הקרס. אם התולעת ארוכה מדי, דג פשוט יכניס חלק ממנה בלי לקרר את הפה בפה.

עוד הפיתיון כי הוא טוב עבור לתפוס walleye, וגם pike, הוא עלוקות. שלא כמו תולעים, שבו אתה יכול בקלות לאסוף, עלוקות נרכשים בדרך כלל בחנות הפיתיון. לאחר רכישת עלוקות, הם יישארו במשך ימים רבים אם בקירור, על פי TakeMeFishing.org. הדגים נמשכים לתנוחת השחיטה המתפתלת במים, לכן כדאי לנסות לא להזיז אותם מהר יותר במים מאשר לשחות באופן טבעי.

אם אתה גר באזור שבו צדפות מולים אנדמיים, אתה יכול גם להשתמש בהם כפיתיון דיג. אתה יכול לאסוף צדפות וצדפות תוך דיג במים רדודים סדק אותם פתוח לקראת דיג. פתיחת בעלי חיים אלה מעלה אותם בשמש יעשה אותם קשוחים ולעזור להם להישאר על הקרס. Takemefishing.org ממליץ להשתמש חוט לקשור מולים על הקרס אם הם נופלים.

Minnows, שהם דג תינוק חי, הם פיתיון טוב כי הוא נמכר באופן קבוע בחנויות דיג. אתה יכול גם לתפוס את הדגיגים עצמך באמצעות רשת, אבל זה לא חוקי בכל המים כדי לבדוק לפני שתנסה לתפוס משלך. כמו עלוקות, הדגים מושכים דגים גדולים יותר עם תנועות השחייה הטבעיות שלהם. TakeMeFishing.com, ולכן, ממליץ לך להשתמש בזהירות כאשר אתה שם דגיג על וו כדי לוודא שאתה לא פרוסה דרך חוט השדרה שלה לשתק אותו.

בנוסף לשימוש יצורים הים עבור הפיתיון, אתה יכול גם להשתמש חרקים. אם אתה חי באקלים שבו יש חרקים רבים, אתה יכול אפילו לאסוף משלך כדי לחסוך כסף. השתמש ברשת כדי לתפוס חרגולים, זחלים חיפושיות. בצע שביל של נמלים לקן שלהם כדי לגרוף כמות גדולה של נמלים. דג ים ודג טרוטה אוהבים לנשוך על ווים baited עם נמלים, חיפושיות, חגבים זחלים, על פי TakeMeFishing.com.

במקום להשתמש רק סוג אחד של בעל חיים עבור הפיתיון, אתה יכול גם להשתמש בשילוב של אותם הפיתיון מוכן בשם כדור בצק. כדורי בצק הם גושים של פיתיונות ספציפיים מרוסק יחד כי אתה יכול לקנות בחנויות או לעשות את עצמך. חנות קנו כדורי בצק מלאים בדרך כלל עם חתיכות ספציפיות בעלי חיים המיועדים לדוג עבור סוג מסוים של דגים. כדי להפוך את הפאזל שלך בצק כדור, TakeMeFishing.org מציע דביק חתיכות של חתיכות דגים ספציפיים יחד באמצעות קמח, תירס, מים ומולסה.

תוֹלַעִים

לייקס

מים מתוקים צדפות וצדפות

מינווס

חרקים

כדורי בצק