סה”כ רזה תוכנית התרגיל

GNC יצרה את Lean Shake הכולל כמערכת החלפת קלוריות נמוכה. Dieters הם החליפו להחליף את שתי הארוחות הרגילות שלהם כל יום עם סך Lean Shake, אשר מכיל כ 200 קלוריות. תוכנית התרגיל שנוצרה כדי ללוות את תוכנית אכילה, הנקראת GNC סה כ “האתגר Lean, משתרע על 12 שבועות, והוא נועד לעזור לקפוץ להתחיל ירידה במשקל ולשמור על דיאטה מוטיבציה.

נער את זה

GNC סך Lean Shake מכיל כ 200 קלוריות והוא מוצע במספר טעמים. כל שייק מספק 25 גרם של חלבון, שהוא מחצית הסכום היומי המומלץ למבוגר בריא. הוא גם מספק 8 גרם של סיבים תזונתיים כדי לשמור אותך מרוצה יותר ולהפחית את הדחף שלך לרמות. דיאטרים לעתים קרובות לחוות גירעונות מזין כפי שהם פועלים כדי להפחית את צריכת הקלוריות שלהם. כדי לנטרל את זה, שיין Lean הכולל מכיל ויטמינים ומינרלים חיוניים כגון ויטמין A, עבור תפקוד החיסון, חזון ותקשורת סלולרית, ויטמין B12 עבור היווצרות תאי דם אדומים, תפקוד המוח וסינתזה של ה- DNA.

GNC סה”כ Lean האתגר

את האתגר GNC סה”כ Lean מורכב 12 שבועות של תוכניות ארוחה, רשימות קניות, ב-בבית workouts והוראות וידאו מ מאמנים אישיים. תוכנית התרגיל מורכבת משלושה שלבים של ארבעה שבועות. כל שלב מקבל יותר ויותר מאתגר. בכל שבוע אתה מקבל תוכנית אימון מפורטת הכוללת תרגיל לב וכלי דם, שגרת מעגל נושאת משקל וסרטונים נוספים.

המייל הנוסף

The Extra Extra הוא החלק האופציונלי של האימון. מתחילים אמיתיים עשויים למצוא את זה קצת מרתיע בהתחלה, אבל בשבוע, כולם מעודדים לנסות את זה. חלק זה של האימון מורכב 10 עד 12 דקות של ריצה נוספת הליכה. כמה ימים אתה הורה ללכת לסירוגין לרוץ ב 60 שניות במרווחים, בעוד בימים אחרים אתה פשוט לקחת הליכה מהירה. התרגילים מעורבים כדי לשמור על מוטיבציה ולהימנע ממישורים.

צפה בזה

כל שבוע של 12 שבועות האתגר מלווה בסדרה של קטעי וידאו קצרים. כמה קטעי וידאו אלה הם מוטיבציה לעזור להסביר מה תוכלו לחוות. אחרים הם קטעי תרגיל מסורתיים עם הדרכה מאמנים אישיים. כל סרטון קצר, מאחד עד שמונה דקות באורך, והוא נועד ללכת יחד עם תוכנית האימון השבועית שלך, הכוללת ריצה, הליכה ורכיבה על אופניים. בסוף השבוע, יש בונוס אמון.