נעלי הריצה הטובות ביותר עבור plantar fasciitis

דלקת של fascar plantar – רצועת עבה של רקמת חיבור היוצרת את צורת הרגל וקשתה – יכולה להיות מכאיבה ומתישה עבור רץ. בגלל שהם באמת לא חווים כאב בזמן הריצה, רצים רבים מנסים לרוץ דרך המצב, אשר יכול לעשות את זה יותר גרוע. אם התאושש מן plantar fasciitis, נעלי הריצה הנכון עשוי להגן עליך מפני הישנות ולעזור לשמור על רקמה בריאה.

גורם של פשיטיס Plantar

עבור רצים, קשתות גבוהות או עודף משקל יכול לתרום את הסיכון לפתח plantar fasciitis. הגברת ההטיה יכולה להגביר את הסיכון לבעיה. זהו גלגול פנימה של כף הרגל והקרסול, אשר יוצר לחץ שיכול לשטח את הקשת. זה ההפך של supination – גלגול כלפי חוץ של כף הרגל.

תכונות נעליים

להשקיע נעלי ריצה עם תמיכה קשת טוב. נעל עם האחרון ישר מספק תמיכה יותר מתחת לקשת, אשר יכול לסייע במניעת fascaritis plantar. אם אתה over-pronate, להתייעץ עם רופא podiatrist להמלצה על סוגי הנעל המספקים תמיכה לתקן בעיות אלה. Plantar fasciitis כאב הוא הרגיש בעיקר באזור העקב, כך להתמקד בנעליים כי יש תמיכה בעקב משמעותי ריפוד. נעליים עם תיבות הבוהן גמיש תסיר את הלחץ מן fascia plantar בזמן שאתה פועל. צפיפות כפולה midsoles יעזור לשמור על הרגליים שלך מתגלגל פנימה.