מכנסי הטריאתלון הטובים ביותר

באירוע סיבולת כמו טריאתלון, חשוב ללבוש בגדים שיהיו נוחים במשך כל תקופת המירוץ. וכאשר השעון מתקתק, אתה רוצה ציוד שיעבור בקלות בין שחייה, רכיבה על אופניים ורצה. בעוד כמה נשמות אמיץ עשוי לבחור ללבוש בגד ים עבור גזעים קצרים, רוב הטריאתלטים מעדיפים משהו המספק כיסוי קצת יותר ריפוד עבור האופניים ולהפעיל. למרבה המזל, רבים סיבולת ספורט המותגים מציעים טריאתלון ספציפי קצרים ואביזרים אחרים כי ייתן לך דבר אחד פחות לדאוג ביום המירוץ.

זוט

התחיל ב Kona, הוואי, שם את אליפות העולם Ironman מתקיימים מדי שנה, Zoot ספורט כבר קייטרינג עלית טריאתלטים במשך 30 שנים. ומה עובד עבור המקצוענים ללא ספק עובד עבור כולנו, גם. זריקה טריאתלון הפופולרי ביותר של Zoot הוא ביצועים Tri קצר, אשר כולל נשימה מהירה ייבוש בד עם ריפוד פליז מספיק כדי לשמור על נוחות על אופניים ולהפעיל. מכנסיים קצרים מציעים גם תמיכה דחיסה עבור עייפות השרירים, במיוחד הקפות שנבנו במיוחד לספק תפרים התפר מינימלי כדי למנוע chafing, כיסים לצרכים התזונתיים שלך UPF + הגנה השמש. אם המחיר הוא לא שיקול הנהיגה שלך, Z Ultra של Tri Shorts מציעים תכונות מתקדמות אפילו יותר עבור ביצועים מיטביים.

2XU

הידוע ביותר ללבוש דחיסה שלהם, 2XU מציע טריאתלון מכנסיים כדי להתאים מגוון רחב של תקציבים והעדפות. אם אתה רוצה את הטוב ביותר 2XU יש להציע, לנצל את האוסף דחיסה קצר, אשר יכול לעזור לייצב את השרירים, להגדיל את הכוח ולמקסם את זרימת הדם עבור מינימום חומצה לקטית לבנות תנועה אופטימלית. תכונות אחרות כוללות בד שמקרר את הגוף ומגן מפני השמש, תפור שטוח תפרים עבור צ ‘יפס מופחת, כיסים לאחסון מהיר ייבוש ריפוד Chamois. עבור מודעת יותר התקציב, 2XU מציעה גם מכנסיים קצרים פחות יקר שאינם מעוצבים עם טכנולוגיית דחיסה.

פרמי איזומי

מבוסס על קולורדו, פרל איזומי מציעה מגוון של ביצועים קצרים עבור טריאתלטי. סדרת ה- In-R-Cool Tri Short כוללת מרקם מהפכני בעל משקל קל, אווירודינמי וקירור, עם הגנה מפני השמש UV מובנית. עוצב עבור נוחות מיטבית ו chafing מינימלי, מכנסיים קצרים יש ריפוד chamois כי הוא ייבוש מהיר, אנטי ריח וריגול תרמי. לקבלת גישה קלה במהלך האופניים ולהפעיל, מכנסיים קצרים מעוצבים עם כיס אחד בחזרה לצרכי האחסון האישי שלך. פרל איזומי של בחר Tri קצר הוא יותר ידידותי התקציב, שמציעות בד המציע דחיסה לחות- wicking, UPF 50 +, grippers רגל, ייבוש מהיר גיזה ריפוד chamois ו רעיוני המפרט עבור נראות מוגברת.

דה סוטו

תוכנן, נבדק ומשוחק על ידי טריאתלטים, מכנסי הטריאתלון של דה סוטו הם גבוהים בביצועים ועלות נמוכה. הפופולרי ביותר שלה קצר, Carrera Tri קצר, הוא עשה עם הבד המהיר קררה עור, מוכר עבור קל שלה, לנשימה מהירה ייבוש נכסים. המוצר כולל גם משטח פליס חלקה עבור כרית נוסף בתפזורת מינימלית והוא נועד לפגוש את שחייה, רכיבה על אופניים הצרכים פועל. בעלות גבוהה יותר, פורזה טרי קצר מציעה את אותה איכות גבוהה עם תכונות ביצועים הוסיף, כגון בד דחיסה המספק תמיכה שרירים עייפים, עמידות מוגברת, נוחות הוסיף ואת בד שחייה אידיאלי עבור מירוצים שאינם wetsuit.