מה מטרת רישיון הנישואין?

בארצות הברית, כל מדינה דורשת זוג כדי לקבל רישיון נישואין, המכונה גם תעודת נישואין, על מנת להכשיר את נישואיהם. רישיון הנישואין מהווה הוכחה לחובות המשפחתיות החדשות של בני הזוג זה כלפי זה כבעל וכאישה, וכן מי שמקבל ביטוח לאומי, ביטוח, הטבות רפואיות וניצולים. רישיונות נישואין גם להישמר מפני הקטינים, האיגודים המשפחתיים ו bigamous.

הִיסטוֹרִיָה

לפני המאה ה -16, הנישואין היו הסכם פרטי בין המשפחות, ובדרך כלל מאושש על ידי הכנסייה. באמריקה הקולוניאלית הוצאו רשיונות נישואין למניעת ביגמיה ולגיטימציה של ילדים. ככל שאמריקה התפתחה, הממשלה החלה להשתמש ברישיונות נישואין כדרך לשלוט במה הגזעים יכול להינשא. במאמר שלה בניו יורק טיימס “לקיחת נישואין פרטיים”, מדווחת סטפני קונטס כי “בשנות ה -20 של המאה ה -20 38 מדינות אסרו על לבנים להתחתן עם שחורים,” מולטים “, יפנית, סינית, הודית, מונגולית, מלזיה או פיליפינים. מדינות מסוימות לא היו נותנים רישיון אם הכלה או החתן נחשב מכור, שיכור, לקוי נפשית או נשוי בעבר. עם זאת, עד אמצע עד סוף המאה ה -20, חוקים אלה בוטלו. כיום, הרישיונות הם בעיקר למטרות משפטיות וחוזיות ולא למטרות אוסרניות.

תהליך

החתן והכלה הם אחראים לקבלת רישיון אישי ממשרדו של פקיד המחוז שלהם במחוז אתה מתכנן להתחתן. בדרך כלל, אתה חייב לשלם אגרה ולעמוד בדרישות מסוימות, אשר משתנים לפי המדינה. החתימה על רישיון הנישואין הפכה לחלק מההיבט הטקסי של החתונה המודרנית. הרישיון הוא לעתים קרובות לא חתום עד לאחר טקס החתונה התרחש, המסמן את תחילת רשמית של הנישואין, שבו בשלב הכלה, החתן ואת officiant החתונה לחתום על הרישיון. מדינות מסוימות דורשות גם חתימות עדים. את officiant ואז קבצים רישיון עבור בני הזוג.

דרישות

הדרישות לקבלת תעודת נישואין שונות בכל מדינה. בכל המדינות עליך להוכיח הוכחת זהות. ברוב המדינות עליך להיות לפחות בן 18 כדי להינשא. עם זאת, במיסיסיפי, בנות עד גיל 15 יכולות לקבל רישיון נישואין ללא אישור ההורים, על פי בית הספר למשפטים באוניברסיטת קורנל. מדינות מסוימות דורשות כי אתה לוקח בדיקת דם ולהוכיח זהות, וכמה מנדט תקופת המתנה בין רישום רישיון בפועל להתחתן.

מַחֲלוֹקֶת

בעוד שמדינות אינן יכולות עוד להפלות גזענית ביחס לנישואין, בני זוג מאותו מין נלחמים על הזכות לקבל זכויות נישואין חוקיות. רבים כמו “ניו יורק טיימס” תורם קונטץ מאמינים כי זכויות המנדט המדינה גם להפלות נגד זוגות ישר ובלתי נשואים הומו, כפי שהם נשללים את אותן הטבות כמו זוגות נשואים. דעה זו מנוגדת בחריפות, בעיקר מצד קבוצות דתיות, יש הסבורים כי נישואין הם מוסד מקודש וכי הרחבת מי שמקבל את הזכויות המשפטיות של הנישואין פוגעת בתכליתו התרבותית המסורתית.

עובדות מהנה

קבלת רישיון נישואין בלאס וגאס הוא כל כך קל בין השאר בגלל דמי נמוך וחוסר תקופת המתנה או בדיקת דם. לאחר הימורים, תעשיית הנישואין היא גנרטור ההכנסות השני בגודלו בלאס וגאס. למעלה מ -125,000 זוגות נישאו בעיר בשנת 2002.