מה התרגיל יכול ילדה בת 13 לעשות כדי לרדת במשקל?

אם אתה overweight העשרה, קילוגרמים עודף עלול לגרום לך מבוכה, שלא לדבר על סיכוני הצבת לבריאות שלך. יחד עם דיאטה, פעילות גופנית היא דרך טובה ירידה במשקל הגוף ולהגיע משקל בריא. שוחח עם רופא לפני שתתחיל לעבוד, ולשאול אותה מה המשקל האידיאלי שלך הגוף צריך להיות. הגוף של אף אחד לא מושלם, והכי חשוב להיות פעיל ובריא.

בני נוער צריכים בערך שעה של פעילות אירובית ביום, אבל זה לא צריך להיעשות בבת אחת. אתה יכול לשבור את האימונים שלך לתוך קטעים קטנים יותר, אם זה עובד טוב יותר עבור לוח הזמנים שלך. לדוגמה, ללכת על 10 דקות הליכה לפני בית הספר, ולאחר מכן לשחק חצי שעה של כדורסל אחרי הלימודים. בצע את זה עם 20 דקות של rollerblading או ריצה בערב, תוכלו לפגוש את המטרה 60 דקות. אתה יכול גם לבחור פעילויות כמו לשחק כדורגל, שחייה, ריקוד או טיולים. כל דבר שגורם לך לנשום מהר יותר גורם ללב שלך לשאוב ספירת קשה כמו אימון אירובי.

אתה יכול לחשוב כי הרמת משקולות הוא רק עבור bodybuilders, אבל אימון כוח יכול לעזור לך לרדת במשקל גם כן. זה יעשה אותך חזק ולשפר את הביצועים שלך בספורט ופעילויות אירובית. בחר משקל שאתה יכול להרים 12 עד 15 פעמים לפני מקבל עייף – אל תנסה להרים משקולות כי הם כבדים מדי עבור הגוף שלך לטפל. אתה יכול להשתמש אלה משקולות לעשות תרגילים כמו squats, bicep curls ו situps, או שאתה יכול להשתמש במשקל הגוף שלך כדי לבצע pushups ו pullups. פילאטיס ושיעורי יוגה הם אופציה נוספת לבניית שרירים רזים ושיפור האיזון.

לאחר כל אימון, להפריש זמן להתקרר למתוח את השרירים. זה יעזור למנוע ממך להיפגע ולשפר את הגמישות שלך, אשר יגדיל את רמת הביצועים שלך בפעילויות פיזיות אחרות. אתה יכול לעשות כמה פשוט משתרע לבד או לקחת בלט או קראטה מחלקה, אשר לשרוף קלוריות תוך שיפור הגמישות שלך.

שוחח על דאגות המשקל שלך עם הורה או מבוגר מהימן, וודא שאתה לא רודף אחרי תמונת גוף לא מציאותית. אתה צריך להתחיל להתאמן מתוך כוונה לשמור את זה לכל החיים, שכן זה לא רק לעזור לך לאבד את המשקל ולשמור אותו, אבל זה יהיה גם לשפר את הבריאות הכללית. התחל לאט ובחר פעילויות שאתה נהנה לעשות, ושקול להצטרף לצוות ספורט או לערב את החברים שלך. להיות פעיל פיזית לא צריך להיות משעמם או נורא, ורק מרגש קצת יותר בכל יום יכול לשים אותך על הדרך שלך להגיע לירידה במשקל שלך מטרות.

Cardio workouts

אימון כח

מְתִיחָה

מתחילים