מה הם היתרונות של מזון מהיר?

בארצות הברית, מזון מהיר הוא תורם הרגלי תזונתיים, עם 11.3 אחוזים מכלל הקלוריות בתזונה האמריקאית טיפוסי מגיע מזון מהיר. בחירות נפוצות מזון מהיר כולל פיצה, המבורגרים, תפוחי אדמה מטוגנים ומשקאות קלים. אנשים רבים שאוכלים מזון מהיר נוטים להיות בעלי צריכת שומן גבוהה יותר דיאטות עניים. מזון מהיר יש כמה יתרונות, עם זאת, ואתה יכול לצרוך מזון מהיר מדי פעם כחלק מתזונה בריאה.

מזון מהיר נוח

זה נראה כאילו אתה יכול למצוא מסעדות מזון מהיר על כל פינת רחוב כמעט, ואת הולכת כונן דרך או באמצעות משלוח הביתה עושה הולך למסעדה מזון מהיר מושך. מסעדות מזון מהיר מאפשרות לכם לאכול מאכלים מוכנים לאכילה, טריים ומבוקרים. אם אתה רוצה לאכול אוכל בריא אבל לא רוצה להכין אותו בבית, אתה יכול להזמין משהו בריא ממסעדת מזון מהיר. זה יכול לכלול שיבולת שועל שנעשו עם חלב או סלט עם מגוון של ירקות, ירקות, אגוזים ועוף בגריל. למרות מזון מהיר נוח, להיות זהיר של רכישת מזונות לא בריאים, כגון עוף מטוגן פיצה, פשוט כי הם זמינים מושכים.

מסעדות מזון מהיר הצעה מבחר אפשרויות

מגוון רחב של סגנונות מזון מהיר מאפשר לך לחוות מאכלים מתרבויות שונות, כך שאתה לא צריך להשקיע סכומים מופקע של כסף במסעדות שירות מלא. מסעדות מזון מהיר המציעות המבורגרים, עוף וכריכים הם בשפע, אבל מסעדות מזון מהיר המציעים מאכלים סיניים, איטלקים, מקסיקני ומזרח תיכוני גם בשפע. למרות שרבים מן הנפקות אלה עשויים להיות בריאים למדי, הם גם עשויים להיות גבוהים בקלוריות וחומרים מזינים לא בריאים.

מזון מהיר עלות מזון

עלות נמוכה של ארוחה מזון מהיר לעומת ארוחה במסעדה לשבת למטה יכול לעזור לך להישאר במסגרת התקציב שלך. בישול ביתי, אם כי, מאפשר לך לשרת ארוחות בריא, זול יותר. אם אתה רוצה לאכול מזונות בריאים על התקציב, לרכוש מזונות כגון טונה, חמאת בוטנים, שעועית יבשה, אורז חום, פסטה שלמה ותוצרת עונתית. אלה מזינים פריטים זולים יחסית.

מסעדות מזון מהיר יש קלוריות ספירות

הגנה על החולה ובמחיר סביר טיפול של 2010 דורש מסעדות שרשרת לפרסם ספירת קלוריות על לוחות התפריט. אתה יכול להשתמש במידע זה כדי לקבל החלטות דל קלוריות כאשר אתם אוכלים מזון מהיר. מסעדות שיש להן פחות מ -20 מקומות, כגון מפעלים קטנים בבעלות משפחתית, אינן צריכות לספק מידע תזונתי. כאשר אין לך גישה קלוריות ספירות, אתה עלול להיות יותר סביר לאכול יותר קלוריות ממה שאתה מתכוון.