מה הם היתרונות הבריאותיים של להיות שחקן כדורגל?

כדורגל הוא משחק מסוכן בגלל מהירות גבוהה והתנגשויות. שחקנים באופן קבוע סובלים בברך, הכתף פציעות הקרסול ואת האפשרות של פגיעה קטסטרופלי הוא אחד השחקנים ובני משפחותיהם חייבים לשקול. שחקנים להתכונן לשחק כדורגל על ​​ידי מקבל במצב גופני מעולה. למרות הסכנות, שחקני הכדורגל נהנים מכוח רב יותר ובריאות לב וכלי דם, לא רק במהלך עונת המשחקים הרגילה, אלא גם במהלך העונה כאשר באימון.

שחקני כדורגל עובדים על שיפור המצב הקרדיווסקולרי שלהם לאורך כל העונה. אחת הדרכים לעשות זאת היא עם אימון ספרינט אינטרוול. המאמנים קו השחקנים שלהם בשורת המטרה ואת ספרינט לקו 10-החצר מאחור, 20 מטר החצר מאחור, את החצר 30-חצר אחורה ולאחר מכן 40-חצר שורה ובחזרה. לאחר השלמת ספרינטים אלה, השחקנים מקבלים הפסקה של דקה אחת וחוזרים על הספרינטים.

כל שחקני הכדורגל להרים משקולות ולעשות תרגילים כדי להתחזק. זה חיוני במיוחד עבור linemeners ו linebackers. הרמת משקולות חופשיות מסייעת לשחקנים לבנות כוח נפץ, וחלק מהתרגילים המובילים לבניית כוח כוללים את לחץ הספסל, תלתלי הזרוע, מעליות מתות ונגיעות. שחקנים גם לעשות pushups, burpees ו דוב זוחל לבנות כוח שניתן להשתמש בהם במשחקים. כאשר שחקנים להגדיל את כוחם ואת רמות הכוח, הם יכולים לעשות תנועות נפץ על המגרש זה יכול להגדיל את הסבירות של מחזות גדולים.

השחקנים היעילים ביותר הם אלה שיש להם את המהירות ואת המהירות ביותר. זה נכון במיוחד של ריצה הגב, מקלטי רחב והגב מתגונן. הגברת מהירות ניתן לעשות על ידי הפעלת גבעות, פועל עם התנגדות אימון plyometric. היל פועל יבנה כוח וכוח כאשר אתה מפעיל במעלה ההר ואיזון טכניקה בעת ריצה במורד ההר. אימון התנגדות יכול להיות מסופק על ידי ריצה עם מצנח מחובר לגב שלך. קופסת קופסה ייתן לך אימון plyometric משמעותי לבנות את המהירות מפתח שרירי הבניין שלך עגלים, hamstrings ו glutes.

אם שחקן הוא המתנע או הספסל- warmer בכדורגל, עובר את תהליך האימונים כדי להתכונן לעונה מלאה הוא בונה אמון. תוכלו לעבור אימונים מאומצת שלא כולם יכולים לסיים בהצלחה. העבודה שאתה עושה יעזור לך לקבל גדול, חזק ומהיר וזה ישלם אמון בחיי היומיום. הליכה דרך הפעילות היומיומית שלך עם ביטחון יכול לשפר את התחזית הנפשית שלך ולעזור לך לעשות יותר מאושרים ובריאים יותר.

לא משנה כמה אתה לשפר את המצב שלך, כדורגל נשאר משחק מסוכן. זה נכון במיוחד של שחקנים לשחק בבית הספר התיכון ברמה ומעלה. שחקנים ברמות אלה הם מהירים, חזקים וחזקים, מה שהופך התנגשויות אלימות יותר. אף פעם לא להוביל עם הקסדה שלך כאשר להתמודד, לא לוקחים סטרואידים אנבוליים לבנות כוח ולא מעל הרכבת. אם אתה מרים משקולות שלוש פעמים בשבוע, לא תקבל פעמיים חזק על ידי הרמת שש פעמים בשבוע. זה יהיה overwork השרירים שלך להוביל פציעות ולגרום סיבי השריר שלך כדי התמוטטות.

התניה לב וכלי דם

אימון כח

אימון מהיר

אֵמוּן

דברים שיש להימנע מהם