מה הוא תה צמחים הטוב ביותר לשתות כאשר יש לך קר?

אם אתם סובלים עשבי תיבול קר, אינפוזיה במים עשויים לעזור. כמה עשבי תיבול נמצאו במחקרים מדעיים כדי לעזור לשפר חלק מהתסמינים הקשורים הצטננות, ואולי אפילו לקצר את משך הקור שלך. עם זאת, להתייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת עשבי תיבול, במיוחד אם אתה על תרופות.

תה Echinacea עשוי להיות אחד הטובים ביותר שאתה יכול לשתות אם אתה סובל מקור. זהו צמח נפוץ ברפואה אלטרנטיבית. אמנם יש מחלוקת על האם או לא יעיל במניעה וטיפול הצטננות, את כמות הראיות המדעיות התומכות בשימוש שלה לא ניתן להתעלם. לדוגמה, מחקר שפורסם בחודש יולי 2007 ב “מחלות זיהומיות Lancet” מצא כי אכינצאה הפחיתה את הסיכוי להצטנן על ידי 58% בקבוצת המשתתפים. מחקר זה גם מצא כי הוא הפחית את משך הצטננות המשתתפים על ידי 1-4 ימים. בדוק עם הרופא שלך לפני שתיית תה אכינצאה כדי להקל על הסימפטומים הקרים שלך.

Pelargonium sidoides, הידוע בכינויו Umckaloabo, הוא צמח כי הוא יליד דרום אפריקה. Umckaloabo הוא צמח שעשוי לעזור לשפר את הסימפטומים הקשורים קר. מחקר שפורסם בחודש מארס 2008 ב “Journal of Family Practice” מצא כי צמח זה הפחית את חומרת הסימפטומים הקרים וגם לקצר את משך הצטננות, המאפשר למשתתפים שטופלו עם עשב זה לחזור לעבודה מוקדם יותר. דבר עם הרופא שלך לפני טיפול עצמי שלך קר עם Umckaloabo כדי להבטיח את ביטחונך.

אם יש לך קר, שקול תה xia-bai- סן. Xia-bai- סן הוא צמח המשמש ברפואה הסינית המסורתית לטיפול הצטננות ואסתמה. מחקרים מדעיים גילו כי צמח זה יש השפעה על תפקוד הריאה. בעכברים, ציה- bai- סן מופחת דלקת של הריאות במחקר שפורסם בחודש יולי 2009 ב “Journal of Ethnopharmacology”. לכן, זה עשוי לעזור לשפר את הסימפטומים קר הקשורים לנשימה, אבל לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת xia-bai- סן.

ג ‘ינסנג אמריקאי עשוי להיות שימושי לסייע במניעת חומרת הצטננות כאשר נלקח כאמצעי מניעה. ג’ינסנג אמריקאי הוא צמח רב שנתי במשפחה קיסוסית. מחקר שפורסם בחודש יולי 2009 בכתב העת “ראיות מבוססות משלים ורפואה אלטרנטיבית” מצא כי ג’ינסנג מקטין הצטננות ודלקות בדרכי הנשימה העליונות אצל מבוגרים בריאים שלקחו את זה 8 עד 16 שבועות לפני תחילת המחלה.

אכינצאה

Pelargonium Sidoides

Xia-Bai-San

ג’ינסנג אמריקאי