מה ההשפעה של גלוקוזאמין על סוכרת?

גלוקוזאמין סולפט הוא חומר כימי שנמצא בנוזלים בתוך המפרקים. Glucosamine ספקים נלקחים לעתים קרובות כדי לסייע בניהול דלקת פרקים, לטפל בגלאוקומה סיוע במשקל הפסד. Glucosamine ניתן לקחת לבד או מעורבב עם מגוון רחב של מרכיבים אחרים. כמו כל ספקים, glucosamine צריך לשמש רק תחת פיקוח רפואי, כפי שהוא יכול לגרום לתופעות לוואי אינטראקציה עם תרופות אחרות נלקחים. אלה שיש להם או נמצאים בסיכון לסוכרת צריך לנקוט זהירות, כמו גלוקוזאמין יכול להשפיע על רמות הסוכר בדם.

גלוקוזאמין כי הגוף שלך מייצר מסייע עם צמיחה, תיקון ותחזוקה של הסחוס נמצא המפרקים שלך. Glucosamine מאפשר סחוס שלך לספוג מים, אשר שומר על המפרקים משומנים. תוספי מזון מבוצעים עם גלוקוזאמין שנמצא בקליפות של שרימפס, לובסטר וסרטן, אומר קרן דלקת פרקים. זה משמש לעתים קרובות כדי לעזור לנהל את הסימפטומים של osteoarthritis, אשר לובש משם הסחוס, אבל הרבה יותר מחקר נדרש כדי לקבוע עד כמה הוא יעיל.

אם יש לך או נמצאים בסיכון לסוכרת, אתה צריך בזהירות לעקוב אחר תגובת הגוף שלך על כל מה שאתה לאכול ולשתות, כולל ספקים. ההשפעות המדויקות של גלוקוזאמין ברמות הסוכר בדם עדיין אינן ברורות, אך אצל חלק מהחולים הוא יכול לשנות את רמת הסוכר בדם. Glucosamine לא נראה שיש השפעה על רמות הסוכר בדם כאשר הוא נלקח דרך הפה, אבל אם זה מוזרק, הגוף שלך עשוי להיות פחות רגיש או לא מסוגל להשתמש כראוי אינסולין. בגלל כל מקרה שונה, חשוב לדבר עם רופא לפני השימוש glucosamine ולבדוק את רמות הסוכר בדם באופן קבוע כדי לראות מה ההשפעה גלוקוזאמין שיש על רמות הגלוקוז בדם שלך.

אם לוקחים גלוקוזאמין גורם לגוף שלך להיות פחות רגיש לאינסולין, רמות הסוכר בדם שלך יכולות להיות גבוהות מדי. עם זאת, רמות גבוהות של סוכר בדם הן תופעת לוואי נדירה, כי כאשר גלוקוזאמין נלקח דרך הפה, רוב זה הוא נשבר בתוך הקיבה ומערכת העיכול, מציין האגודה האמריקנית לסוכרת. עם זאת, גלוקוזאמין יכול להיות מעורבב עם חומרים רבים אחרים שעשויים או לא יכולים להשפיע על רמות הסוכר בדם, ולכן חשוב לקרוא את התוספת להשלים ולדעת אילו מרכיבים זה מכיל. חלק מהחולים הנוטלים גלוקוזאמין עשויים לדרוש שינוי במינון של תרופות לסוכרת. תסמינים של רמות סוכר גבוהות בדם, או היפרגליקמיה, כוללים השתנה תכופה, צמא מוגבר, רעב מוגבר, סחרחורת, עייפות וירידה במשקל.

Glucosamine נחשב בטוח בדרך כלל בעת ניהול osteoarthritis, ההמלצה הכללית היא לקחת 500 מ”ג של גלוקוזאמין סולפט או hydrochloride שלוש פעמים ביום למשך 30 עד 90 ימים, על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי. ניתן גם לקחת מנה אחת ביום של 1.5 גרם. תופעות לוואי נדירות יכולות לכלול קלקול קיבה, צרבת, קלקול קבה, גז, נפיחות ושלשולים, אשר ניתן להקלה על ידי נטילת גלוקוזאמין במזון.

הבסיס

גלוקוזאמין ורמות הסוכר בדם

היפר גליקמיה

בְּטִיחוּת