מהם היתרונות של עלייה במשקל?

אם אתה underweight, זה יכול לסכן את המערכת החיסונית, אנרגיה ואיכות החיים. אנשים עם אינדקס מסת גוף של פחות מ -20 נחשבים לתת-משקל, בעוד שמדידה מתחת ל -18.5 מצביעה על מצב חמור של תת-תזונה. להיות רזה מדי יכול לסכן את המערכת החיסונית שלך, את הביצועים הספורטיביים שלך, את ההערכה העצמית שלך, ואם אתה אישה, הפוריות שלך. עלייה במשקל יכולה לעזור לך להיראות ולהרגיש בריאים יותר. לדון עם המטרות שלך במשקל עם הרופא שלך, עם זאת. יותר מדי במשקל בצורה של שומן יכול למעשה להיות מזיק לבריאות שלך.

איכות חיים טובה יותר

מצב תת משקל יכול להיות סימן לכך שאתה בכוונה, או בשוגג, לאכול דיאטה כי אינו מכיל את כל החומרים המזינים שאתה צריך לבריאות טובה ואת הקלוריות הדרושות כדי לשמור על משקל בריא. היעדר חומרים מזינים אלה יכולים לגרום לך להרגיש חלש ועייף, ולמנוע את הגוף שלך מפני הלחימה כראוי זיהום. מטא-אנליזה שפורסמה בכתב העת Journal of Epidemiology ובריאות הקהילה בשנת 2014 הראתה כי ירידה מתמשכת במשקל כמעט מכפילה את הסיכון למוות מוקדם: על ידי השמנה עם תזונה מאוזנת וכמות גדולה יותר של חלבון, ירקות, פירות, דגנים מלאים, חלב ושומנים בריאים, אתה מספק את הגוף עם החומרים המזינים שהוא צריך. זה יכול לעזור להדוף אוסטאופורוזיס, אשר לעתים קרובות נובעת מחסור של סידן, וחסר ברזל אנמיה, הנובע ברזל מעט מדי. עור בהיר, משעמם משעמם ושיער דליל סביר להגיב על תזונה טובה יותר, יותר מדי. עלייה במשקל יכולה לשפר את גוון העור שלך ולתת את השיער שלך יותר הגוף, אז אתה נראה בריא.

יותר אנרגיה במשקל בריא

כאשר אתה לא מקבל את כל הקלוריות שאתה צריך, הגוף שלך חוסך אנרגיה כדי לשמור על הפעולה של פונקציות חיוניות – כגון פעולת האיברים הפנימיים שלך ואת זרימת הדם. זה אומר שאתה עלול להרגיש עייף יותר וחסר מנוחה כאשר אתה underweight. הגדלת משקל מגביר את האנרגיה שלך על ידי מתן הגוף הדלק הוא צריך לפעול בצורה אופטימלית. במשקל: לא רק לעזור לך להשיג יותר אנרגיה פיזית, אבל גם אנרגיה מנטאלית. כאשר אתה underweight, חוסר חומרים מזינים יכול להוביל ערפל המוח, מה שהופך את זה קשה להתמקד במשימות.

במשקל עשוי לשפר את הרכב הגוף

אם אתה בכוונה החזקת צריכת הקלוריות שלך ופעילות גופנית יותר בחדר הכושר, אתה עלול להיות חסר על גוף חזק, בכושר, שרירי שאתה רוצה. כדי לשים מאמץ איכותי לתוך אמון, אתה חייב להיות קצת דלק. אם אתה אוכל מעט מדי ומקווה לפסל את הגוף שלך על ידי הנחת שריר רזה, המאמצים שלך עלול להבהב. כאשר אתם אוכלים מעט מדי, הגוף שלך מתחיל להשתמש שריר רזה עבור דלק ומגדיל את השומן בגוף כפי שהוא חש רעב ורוצה להחזיק על עתודות אנרגיה. אם אתה רזה מדי, אתה גם לא יכול לפתח את השריר שאתה רוצה להיראות מתאים וחזק, אתה צריך עודף אנרגיה, בצורה של קלוריות, כדי לשים על השריר, כך דיאטה מאוד קלוריות מוגבל לא יעזור . עלייה במשקל בצורה של שריר משפר את השומן שלך יחס שריר כך שאתה נראה ומרגיש בריא. שריר הוא בריא הרבה יותר, יותר אסתטי רקמות לעומת שומן.

ספורט ביצועים במשקל

להיות רזה מדי אומר שאין לך את מסת שריר או אנרגיה לעשות את הטוב ביותר בספורט. עלייה במשקל במיוחד עבור ספורטאים הזקוקים כוח וכוח, כגון כדורגל או שחקני הוקי. הוסף שריר על ידי הגדלת צריכת הקלוריות שלך ב 250 עד 500 קלוריות ליום, בעיקר עם תוספת חלבון, ולהשתתף בשגרת אימון קבוע משקל בחדר הכושר. כמה סוגי הגוף לא נועדו להיראות כמו linebackers, אבל אתה עדיין יכול להוסיף שריר אז אתה הבריא ביותר האפשרי עבור הצורה שלך.

הטבות לפוריות

להיות אותות מתחת לגוף הגוף של האישה כי זה לא זמן טוב לשחזר. המערכת שלך חשה כי אתה עלול להיות חווה רעב או כי הגוף שלך פשוט לא חזק מספיק כדי לתמוך בחיים אחרים. כאשר יש לך מחזור לא סדיר או לא, זה סימן כי הגוף שלך אינו מייצר מספיק הורמון הנשי אסטרוגן, אשר חשוב העצם ובריאות מינית. על ידי השגת משקל, ניתן לשחזר תפקוד הורמונלי רגיל, אשר יסייע תקופות לחזור נורמלי, ולכן קל יותר להיכנס להריון.