למה שחקנים כדורגל לשים קלטת סביב האצבעות שלהם?

מרמת הנוער כל הדרך עד המקצוענים, שחקני כדורגל קלטת האצבעות שלהם בנפרד או בזוגות. כדורגל דורש שחקנים להחזיק חזק על הכדור וגם דורש קשיחות לברוח פציעה. על ידי הקלטת האצבעות שלהם, הוא חשב בדרך כלל כי שחקני כדורגל יכולים להשיג יתרון בשני האזורים. למרבה המזל, אין כללים כי disallow את הנוהג של הקלטת אצבעות.

מניעת פגיעה

כדורגל הוא משחק קשה ואצבעות הם בהכרח הולך לקבל כפוף בכיוון הלא נכון. על ידי הקלטת אצבעות במקומות שבהם הם מתכופפים, כמה שחקנים יכולים להשיג יתרון במניעת אצבעות מלהיות כפופות לאחור. שחקנים שצריכים לזרוק את הכדור או לתפוס את הכדור לא צריך להקליט את האצבעות על נקודות המשען. אבל עבור לינימנים פוגעני ביותר השחקנים מתגונן, הקלטת אצבעות על המפרקים יכול למנוע dislocations ו הפסקות.

התאוששות פגיעה

עבור שחקנים מזל אשר סובלים מעברי אצבע, נקעים או נקעים, יש פרקטיקה הנקראת “חבר הקלטה” שיכולים לאפשר את האצבע להחלים ללא שחקן צריך לפספס כל שדה זמן. על פי “נגיעת הפציעה הספורטית”, ההקלטה של ​​החבר כרוכה בהקלטה של ​​האצבע הפגועה על האצבע לידה. השחקן יהיה בעצם יש ארבע אצבעות לשימוש, אבל לא יחוו את הכאב של כיפוף ספרה נפגע. נוהג זה הוא תיקון מהיר כי שחקנים יכולים ליישם על צדדי, מיד לאחר הפציעה מתרחשת.

אחיזה

כמה שחקנים מאמינים כי אצבעות הקלטת יכול לעזור עם מרתק את הכדור. על פי מחקר שפורסם בעיתון האמריקני לרפואת ספורט, נקבע כי זה לא נכון. על פי ממצאי המחקר, “התוצאות של מדידות קליניות אלו של כוח האחיזה הראו כי בניגוד לתפיסת שחקני הכדורגל המקצועיים והמרכזיים, הקלטות של האצבעות או פרקי הידיים או בשתי האצבעות ובפרקי הידיים לא משפרים את כוח האחיזה” . קוורטרבקים, ריצה אחורה ומקלטים יהיו השחקנים החשובים ביותר בשדה כדי להקליט את האצבעות שלהם בתקווה של אחיזה חזקה יותר.

ריפוד

כמה שחקנים גם מאמינים כי אצבעות הקלטות יכול לספוג חלק מהמכה מ לתפוס כדור נזרק קשה, על פי רשומה על MadeMan. הקש יכול גם לספק חיץ עבור אנשי צוות אשר עושים הרבה דחיפה של תעלות. הקלטה יכול לקחת את המקום של כפפות עבור כמה שחקנים.

סוגי קלטות

אתר PhysioAdvisor ממליץ לשחקנים להשתמש דבק, שאינם מתיחה ספורט קלטת אם הם מנסים להגביל תנועה לא רצויה. הגודל הטוב ביותר, על פי האתר, הוא 12.5 מ”מ או 25 מ”מ, אבל 38 מ”מ יכול לשמש גם, אם כי השחקנים אולי רוצה לחתוך אותו ולהפוך אותו קצת יותר קטן. האתר גם ממליץ לפני הקלטת ספורטאים צריך תמיד להשתמש קלטת היפואלרגנית כמו תחתון.