למה יש לך כאב עקב אחרי ששיחק כדורסל

אם אתם סובלים מכאב עקב מלשחק כדורסל, הסיבה יכולה להיות מגוון של בעיות. כל דבר מן הנעלה פסול ו pregame לא מספיק מתיחה כדי fascaritis plantar ואפילו טכניקה ריצה עניים עשוי להיות מאחורי המצב שלך. אם הכאב הוא משמעותי או נמשכת יותר מכמה ימים, אל תהססו לפנות רפואי מקצועי. כאב העקב צריך להילקח ברצינות.

ספורטאים הפנאי נפוץ לחוות כאב העקב מסיבות שניתן לתקן ללא ניתוח. כאב העקב יכול לנבוע מתיחה לא מספקת או אימון לפני המשחק, scrimmage או הפגישה כושר פתוח. היא עשויה לנבוע גם מהשתתפות פעילה בכדורסל לאחר תקופה ארוכה של חוסר פעילות. אתה יכול להיות פשוט משחק כדורסל יותר מאשר הרגליים שלך יכול לטפל כרגע, וכתוצאה מכך פציעה יתר, כגון זן שרירים בעקב שלך. בקר podiatrist אם הכאב נמשך. מנוחה ללא טיפול רפואי יכול להוביל דלקת של רקמות רכות בעקב שלך וליצור מתח מופרז על עצם העקב עצמו.

כאב העקב יכול גם לנבוע טכניקה ריצה ירודה או בעיות עם הרגליים. לדוגמה, כמה אנשים לרוץ עם “רגל שטוחה”. להכות את הקרקע עם העקב הראשון שלך מכניס לחץ נוסף על המפרקים שלך, הקשת שלך ואת עצם העקב. הרגליים שלך צריך להכות את הקרקע עם הכדורים של הרגליים כדי להפחית את הכוח על העקבים שלך ולשפר את המהירות שלך. במקרים מסוימים של כאב עקב עקב פגיעה במקום אחר כי הרגליים לפצות על, גורם ללחץ מופרז על העקבים שלך. תנאי רגל אחרים שעלולים לגרום לכאב בעקב הם דלקת פרקים, פסוריאזיס, צנית, גידולים, דורבנות עקב ועצב עצבי.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר של כאב העקב הוא plantar fasciitis, או דלקת plantar דלקתית. Plantar fascia הוא מפגש של רקמות ברגל הרגל שלך התומך קשת שלך. Plantar fasciitis מופעלת על ידי overstretching את fascia plantar, לייצר דמעות זעירות ברקמה הסיבית של fascia, במיוחד בנקודה שבה fascia מתחבר עם עצם העקב. כדורסל, כדורעף וטניס השחקנים הם הפופולריים ביותר לחוות fascaritis plantar, במיוחד אם לובש נעליים שאינן תומכות הרגליים. אתלטים רגישים במיוחד כדי plantar fasciitis כאשר הם דוחפים את עצמם מעבר משטר האימון הרגיל שלהם.

כמו plantar fasciitis, עקבות של עקבים הוא גורם שכיח של כאב בעקב שחקני כדורסל פנאי. העקב של העקב הוא גידול עצם לא סדיר. זה מתרחש במקום שבו עצם העקב מתחבר עם fascar plantar. זן על שרירי כף הרגל שלך fascar plantar שלך מפעילה מצב זה. כמו עם plantar fasciitis, זה יכול להיות להחמיר על ידי משחק כדורסל בנעליים לא הולמים או שחוקים, ובמקרים מסוימים הוא הביא על ידי plantar fasciitis. שוב, תמיד להתייעץ עם הרופא עבור המילה הסופית.

סיבות פשוטות

הפעלת טכניקה וכפות רגליים

פלסיטיס

Heel Spur