למה התינוק שלי תמיד רעב?

אם נראה שהתינוק שלך תמיד רעב, יש סיבה. על פי הרחבת שיתוף הפעולה של אוניברסיטת קלמסון, במהלך השנה הראשונה לחייו של התינוק, משקל הלידה שלה משולש כאשר היא עוברת שלב של צמיחה מהירה. ודא כי התינוק מקבל תזונה נאותה על בסיס הצורך, מאפשר לה להגיע לפוטנציאל ההתפתחותי שלה.

יילוד האכלה

במהלך 4 עד 6 החודשים הראשונים לחיי התינוק, חלב אם או נוסחת תינוקות צריכים להיות המקור היחיד לתזונה של ילדכם. התינוק הנולד שלך תמיד נראה רעב כי הוא זקוק להאכלות תכופות, בכל מקום בין 8 ל -12 בכל יום, כלומר האכלה כל שעתיים עד שלוש שעות, על פי HealthyChildren.org. בחודש השני והשלישי שלו, האכלה ירידה של בין שישה לשמונה ביום. אם אתה מזין את התינוק הנוסחה, ייתכן שלא צריך להאכיל לעתים קרובות כי זה לוקח נוסחה ארוכה יותר מאשר חלב אם לעכל.

קפיצות גדילה

לוח הזמנים של התינוק שלך ישתנה, על פי קרן נמורס. יחד עם פחות האכלות, התינוק שלך יאכל יותר במהלך כל ישיבה. היא גם לישון במשך תקופות זמן ארוכות יותר במהלך הלילה. התינוק שלך עשוי לדרוש תזונה נוספת כפי שהיא עוברת צמיחה spurts, כאשר התיאבון שלה הוא גדל. התפרצויות גדילה אלה מתרחשות 10 עד 14 ימים לאחר הלידה, בשלושה וששה שבועות, ושוב בשלושה ושישה חודשים. על פי קרן Nemours, אתה צריך להמשיך להאכיל את התינוק שלך בכל פעם שהיא רעבה, להגדיל את מספר האכלות במידת הצורך.

הנחיות להאכיל

על פי האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים, תינוקות הניזונים מן הנוסחה בדרך כלל צורכים בין 2 ל -3 אונקיות של נוסחה בכל פעם: תינוקות יונקים צורכים כמויות קטנות יותר של חלב אם בשכיחות גבוהה יותר. בגיל חודש אחד, התינוק שלך צורך לפחות 4 גרם של נוסחה לכל האכלה, ועל ידי גיל שישה חודשים, הוא צורך בין 6 ל 8 גרם לכל האכלה. חלב אם הוא העדיף הנוסחה התינוק, על פי שירות המזון התזונתי USDA ואת תוכנית WIC. עם זאת, אם אתה הנקה בלעדי, הקטן שלך עשוי להזדקק תוספת ויטמין D, אבל אם היא מזין בקבוק, היא עשויה להזדקק ברזל נוסף. רוב הרופאים ממליצים לתינוקות המזינים בבקבוקים יש נוסחת חלב מועשרת בברזל.

תינוק בריא

האמון באינסטינקטים של תינוקך כשמדובר בהזנה, על פי HealthyChildren.org, אל תדאג לגבי הכמות המדויקת של חלב אם או נוסחה שהיא מקבלת או כמה פעמים או כמה זמן היא רוצה להאכיל. פשוט להאכיל אותה כאשר היא רעבה, וכן לפקוח עין על סימנים של underfeeding. התינוק שלך לא יכול לקבל תזונה נאותה אם היא לא עולה במשקל, נראה רדום, לא מתעניין השד או בקבוק, או עובר פחות משש עד שמונה חיתולים מדי יום. תינוק בריא מרוויח בין 4 ל -7 אונקיות בכל שבוע.

אמצעי זהירות

היצמד רק לחלב אם או לתינוק למשך ארבעה עד שישה חודשים הראשונים לחיי התינוק. תינוקות מתחת לגיל 12 חודשים לא צריכים להיות חלב פרה, על פי אוניברסיטת קלמסון הרחבה שיתופית. אתה יכול לשלב מוצקים רכים לתוך הדיאטה של ​​התינוק שלך איפשהו בסביבות 4 ו – 6 חודשים של גיל, תלוי כאשר הוא מאבד את דפוס דחף הלשון שגורם לו רפלקסיבי לדחוף כפיות וחפצים אחרים מוצקים מתוך הפה שלו. לפני שאתם נותנים מזון מוצק התינוק שלך, לוודא שהוא יכול לשבת עם סיוע מינימלי להחזיק את ראשו באופן עצמאי.