יין לבן מידע תזונה

עבור אנשים רבים, ארוחה אינה שלמה ללא כוס יין. אם יין לבן הוא האהוב עליך – אם בקבוק של משהו מיוחד או יין של מסעדה – אתה יכול לכלול אותו בתזונה שלך ללא דאגה. כוס יין לבן הוא נמוך יחסית קלוריות, אין שומן ומציע כמויות קטנות של ויטמינים ומינרלים. המפתח הוא לשתות אותו במתינות.

A 100 גרם, או כ 3.5 גרם, מנה של יין לבן מכיל 82 קלוריות, אם כי סכום זה ישתנה מעט, על פי סוג של יין אתה בוחר. יין לבן מכיל אפס גרם של שומן. לאכול ארוחה או חטיף עם יין לבן להאט את הקליטה של ​​אלכוהול לתוך זרם הדם שלך.

יין לבן אינו מספק הרבה בדרך של פחמימות וחלבון, שני חומרים מזינים הגוף שלך משתמשת באנרגיה. מנה אחת של יין לבן מכיל 2.6 גרם של פחמימות, אתה צריך 225-325 גרם ליום. הפחמימות המעטות במנה של יין לבן משמשות גם לשמירה על תפקוד הכליות והתפקוד המוחי כפי שהן צריכות. מנה של יין לבן יש רק 0.1 גרם של חלבון, אז זה לא שם אבל שקע זעיר של 46 עד 56 גרם אתה צריך לצרוך ליום.

שתו מנה של יין לבן, ואתם צורכים 3 אחוזים של מגנזיום אתה צריך לקחת בכל יום, על בסיס דיאטה 2,000 קלוריות. אמנם יש דרכים בריאות יותר כדי לקבל מגנזיום בתזונה שלך, המגנזיום ביין בכל זאת תורם לתפקוד של האנזימים שהגוף מייצר. תוכלו גם לקבל כמויות קטנות יותר של סידן, ברזל, אבץ, אשלגן וזרחן.

יין לבן משמש כמקור לוויטמין B-6, מנה אחת מכילה 3% מהצריכה המומלצת היומית. מנה אחת גם מספק לך 1 אחוז של riboflavin, המכונה גם ויטמין B-2, ו ניאצין, המכונה ויטמין B-3, אתה צריך לקחת כל יום. כל שלושת ויטמיני B הנמצאים ביין לעזור לך לחלץ אנרגיה מן המזונות שאתם אוכלים.

לשתות במתינות כדי למנוע צריכת קלוריות רבות מדי. שתיית יין לבן באופן קבוע כדי עודף עלול גם להשפיע לרעה על המערכת החיסונית שלך, ולגרום אובדן זיכרון, מחלות כבד וחרדה. התייעץ עם הרופא שלך אם אתה חושב שאתה יכול לשתות יותר מדי יין לבן, או כל אלכוהול.

קלוריות ושומן

פחמימות וחלבון

מינרלים

ויטמינים

שיקולי בריאות