יוגה עבור יבלות

אם יש לך יבלות כי הם מודלק וכואב, אתה לא יכול לחשוב לפנות לשטיח יוגה להקלה. אבל יוגה יכולה לעזור הן להאט את ההתקדמות של התפתחות יבלת ולנהל סימפטומים כמו כאב ולחץ בעת שימוש הוליסטית עם תמיכה יציבה, שינויים באורח החיים ואת הנעלה תומכת. אם אתה סובל bunions, לדבר עם podiatrist שלך על אם יוגה מתאימה לך לפני תחילת תרגול יוגה.

נפיחה היא גבשושית גרמית המתפתחת בצד כף הרגל כתוצאה של שנים של דחיסה של חמש עצמות ארוכות באמצע הרגל שלך, קרא metatarsals. מורה ליוגה ינגר, ג’ולי גודמסטאד, מסבירה כי “פיצויי ההליכה והנעליים ההדוקות יכולות לתרום להיווצרות של יבלת, במפרק שבו הבוהן הגדולה מצטרפת לסוליית כף הרגל”. אנשים המבצעים עיסוקים שבהם הם על הרגליים שלהם, כגון רקדנים, נוטים יותר לסבול מ bunions ועשויים להזדקק לעזרה הוליסטית כי יוגה יכול לספק.

עבודה עם בהונות ושרירי הרגליים היא דרך מצוינת לא רק לעזור למנוע נפיחות מ להרכיב, אלא גם כדי להאט את הצמיחה של פיתוח bunions. תלמידים חדשים בכיתה יוגה עלול למצוא את זה מוזר כאשר המורה מבקש מהם להפיץ את בהונותיהם רחב. אבל יש סיבה מאחורי בקשה מוזרה זו – להפיץ את בהונות מאפשר גידים מכופף ואת שרירי הגבי ו plantar של הרגליים העליונות שלך כדי לתפוס למתוח הרבה צורך. בכל תנוחת יוגה ובכל פעם שאתה לא נועל נעליים, להתרכז על מתיחת הבהונות שלך אחד מהשני, יצירת מתיחה מתרחבת לאורך בסיס של כף הרגל.

שתי תנוחות יוגה שיכולים לתת לך למתוח גדול לאורך כל הרגל הם כלפי מטה-מול הכלב תנוחת גרלנד להציג. כדי להפעיל את המתיחה ב-כלפי מטה מול הכלב, למקם את עצמך על כל ארבע. לחץ את כפות הידיים על הרצפה והרים את הירכיים לכיוון השמים במצב “V” הפוך. צייר את העקבים כלפי מטה אל הרצפה ומותח כל רגל בנפרד על ידי כיפוף ברך אחת ולאחר מכן השני, מושך את העקבים שלך אל הרצפה. תנוחת גרלנד היא סקוואט עמוק הממתח את כל החלק התחתון של כף הרגל, במיוחד את הגידים הגמישים של הבהונות ואת קבוצת שרירי הפלנטרים שמתרחשת לאורך כדור הרגל. יורדים למצב של סקוואט, מאוזנים על בהונותיך וכדורי הרגליים. אם תנוחה זו קשה מדי, אתה יכול למקם מגבת מגולגל או מחצלת יוגה מגולגל מתחת לעקבים שלך תמיכה או לחסום יוגה מתחת לעכוז שלך.

היישור של תנוחות יוגה מסוימות – כמו תנוחת ההר, כיפוף קדימה וכיסוף – מבקש ממך למקם את הרגליים ביחד, עם הבהונות הגדולות והרגליים של המגע. אבל אם אתה סובל bunions, יישור זה עשוי להיות קשה להשיג. מרשה מונרו, מורה ליוגה ומחברת הספר “יוגה וסקוליוזיס”, מציעה רמז לעין, ממליצה שתניח את אצבעות הרגליים הגדולות שלך ותאפשר לעקבים להתפשט מעט או ליצור רווח בין הרגליים ולעמוד עם הרגליים מעט זה מזה. אם אתה בוחר לשמור על הרגליים בנפרד, ודא כי הרגליים שלך להתפשט לא רחב יותר מאשר מרחק היפ.

יסודות

תנוחה מונעת

תנוחות כדי להקל על הסימפטומים

סוגיות המערך בתנוחות עומדות