הרמת משקולות ומרפק של גולפר

מרפק הגולפר הוא מצב המאופיין בכאב ורכות על המרפק או מחוצה לו. אפיקונדיליטיס המדיאלי הוא בדרך כלל קשור עם גולף, אבל גולף רבים גם חווים סימפטומים של ליקוי אפיקונדיליטיס, או מרפק טניס. תסמינים אלה מתרחשים בגלל שימוש יתר של השרירים המעורבים בכפיפה באצבעות ובפרק כף היד. האגודה הלאומית לחיסכון והתניה קובעת שבסימן הראשוני של הכאב חשוב להפחית את הפעילות, וליישם תרגילי מתיחה ושיקום הרמת משקולות כדי לשפר את מצבך.

אֲנָטוֹמִיָה

המרפק הוא מפרק שבו נפגשים עצמות הזרוע, האולנה והרדיוס. ממוקם בחלק התחתון של הזרוע הוא גבשושיות bumps שנקרא epicondyles. אפיקונדייל המדיאלי ממוקם בצד הפנימי של המרפק, בעוד אפיקונדייל לרוחב נמצא בצד החיצוני של המרפק. שרירי האמה המשמשים להגמעתו ולהרחבת פרק כף היד קשורים לגידים המחוברים לאזורים אלה. שימוש יתר בשרירים אלה עלול לגרום לדלקת ולדמעות זעירות בגיד באפיונדייל, וכתוצאה מכך לכאב סביב המרפק.

אפקטים

ישנם מספר תסמינים הקשורים למצב זה. הם יכולים לכלול כאב המתחיל במרפק ומתפשט לאמה. או הצד המדיאלי או הצדדי של המרפק יהיה עדין למגע. תנועות הקשורות במרפק יפגעו, ועל פי מכון הביצועים Titleist, המצב יכול אפילו להחמיר אם היד ממוקמת מתחת לראש בזמן השינה. אם פיתחת epicondylitis, זכור את פרוטוקול רייס. מניחים אותו, מרחים קרח, לדחוס את האזור עם תחבושת כדי למנוע נפיחות ולהרים את היד בזמן ישיבה או שכיבה.

שיקולים

Overuse ותנועות חוזרות ונשנות של כופפים את היד ואת extensors לגרום epicondylitis. אחרי גולף בפועל למתוח את השרירים של פרק היד ואת האמות בכיוון ההפוך שבו הם משמשים במהלך התנופה. הרמת משקולות גם מועיל במניעת התחלת סוג זה של פגיעה. השתמש משקולות אור כדי לחזק את השרירים כי להגמיש ולהאריך את פרק היד גם כן. זה יעזור להילחם כל איזון שרירים של האמה שיכולים להתפתח בגלל שימוש יתר.

הפתרון: מרפק הגולף

החזק מטומטם קל ביד שלך, עם המרפק שלך תחוב לכיוון הצד שלך ב 90 מעלות. התחילו עם כף היד כלפי מעלה וסובבו את היד כך שהכף פונה כלפי מטה. לחזור ולבצע שלוש קבוצות של 10 חזרות. התרגיל הבא מתחיל באותה תנוחה כמו התרגיל הקודם, למעט פרק היד נמצא במצב צדדי עם האגודלים. החזק מטומטם וכופף את היד שלך עם האגודל שלך להגיע לעבר התקרה, ולהוריד אותו בחזרה למצב ההתחלה. אין להזיז את האמה לאורך התרגיל. לעשות שלוש קבוצות של 10 חזרות.

הפתרון: מרפק טניס

שב או כרע לפני ספסל משקל. הניחו את אמות הידיים על הספסל עם כפות הידיים פונות כלפי מטה והמרפקים כפופים, עם רק את הידיים ואת הידיים התלוי מעל הקצה. החזק ביד קל משקל לאט להרים ולהוריד את היד על ידי כיפוף היד למעלה ולמטה. אין להרים את האמה מהשולחן. לעשות שלוש קבוצות של 10 חזרות. לאחר מכן, בצע את התרגיל עם כפות הידיים כלפי מעלה גם כן.