הפשרת עוגת גלידה

עוגות גלידה עשויות משכבות של גלידה של טעמים שונים, לפעמים עם שכבות עוגה אפויות או מרכיבים אחרים מעורבבים או מרובד פנימה אפשרויות צוננות עבור עוגות גלידה הם מוקצף ציפוי, רך לשרת גלידה או ציפוי אחר שאינו סדוק כאשר קָפוּא. כמו קינוח קפוא, עוגות גלידה יכול להיות מראש. הפשרת עוגת גלידה לפני ההגשה דורש תזמון זהיר.

גלידה טעמים

כמה טעמים גלידה להקפיא קשה יותר מאחרים. שוקולד, למשל, קופא חזק יותר מנילילה. טעמי רום בטעם קרמל נוטים להישאר רכים בהשוואה לשוקולד וניל. כמה ניסויים יש צורך לקבוע את זמן ההפשרה האופטימלי עבור עוגת גלידה בשילוב עם טעמים גלידה. גלידות המכילות polysorbate 80 נוטות לשמור על צורתו יותר מאשר גלידות ללא מרכיב זה.

הפשרה

להפשיר גלידה 8 עד 10 דקות בטמפרטורת החדר לפני ההגשה. אמנם זהו כלל אצבע בסיסי עבור הפשרת עוגת גלידה בטמפרטורת החדר, זמן ההפשרה בפועל תלוי בסוגי גלידה ומרכיבים אחרים בעוגה שלך כמו גם את הטמפרטורה של המקפיא שלך. מקפיאים מקרר צריך להישמר ב 0 מעלות או נמוך יותר, על פי משרד החקלאות של ארצות הברית. בעוד ההפשרה countertop אינו מומלץ על ידי משרד החקלאות עבור בשר וירקות, הסכנה של הפשרת גלידה בטמפרטורת החדר הוא בחוץ נמס בעוד בפנים נשאר קשה.

מקרר הפשרה

להפשיר את עוגת הגלידה שלך במקרר מומלץ. Carvel, יצרנית אחת של עוגות גלידה זמין מסחרית, ממליצים למקם את העוגה במקרר 30 דקות לפני ההגשה. המלצה זו מבוססת על הטמפרטורה הרגילה של 40 מעלות של המקרר. אם אתה שומר על טמפרטורת המקרר שלך קר יותר מ 40 מעלות, לאפשר זמן הפשרה נוסף.

תוספות ופרוסות

לקשט עוגת גלידה עם פירות לפני ההגשה, אם תרצה. אין לשים פירות לקשט על העוגה שלך לפני ההקפאה, כמו פירות לוקח יותר להפשיר מאשר גלידה ויהיה פריך כאשר העוגה מוגשת. תוספות אחרות, כגון קרמל מומס או פאדג ‘ניתן להוסיף לפני המשרתים עבור מרקם רך. לקבלת פרוסות עוגת גלידה נקיות, חלקות, מחממים סכין במים חמים ויובשים במגבת נייר לפני חיתוך העוגה. מחממים ומייבשים את הסכין לכל פרוסת עוגה.