הערך התזונתי של אצות

לבריאות טובה, מחלקת החקלאות של ארה”ב ממליצה לך לקבל 1 1/2 כוסות של ירקות ירוקים בשבוע. כאשר אתה מחשיב את מה ירקות ירוקים לאכול, אתה כנראה חושב תרד ברוקולי. אמנם אלה בהחלט בחירה בריאה, אם אתה מחפש ירקות ירוקים כי באמת חבילות wallop תזונתיים, להוסיף אצות הירקות השבועי שלך.

בחירה טובה עבור קלוריה מודע

כמו רוב הירקות הירוקים האחרים, אצות הוא נמוך קלוריות, החל מ 15 קלוריות ב 1 1/2 חתיכות של kombu ל 40 קלוריות בארבעה גיליונות של נורי. רוב האמריקאים מקבלים יותר קלוריות ממה שהם צריכים, על פי הנחיות התזונה של 2010 לאמריקאים, ומגמה זו תורמת למגיפת ההשמנה. טעינת הצלחת שלך עם ירקות דל קלוריות כמו אצות עשוי לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת שלך מבלי לעזוב אותך מרגיש רעב.

בניית עצמות חזקות יותר

אם אתם מחפשים מקור לא סידן של סידן, אצות מתאים את הצעת החוק. Alaria, שהיא אצה אטלנטית הקשורים wakame היפני, יש את הסידן ביותר, הפגישה 14 אחוז מהערך היומי של מנה 1/2 כוס. Arame ו hijiki, אשר הן אצות ים יפניות, הם גם מקורות טובים של סידן, הפגישה 10 אחוזים של הערך היומי שלך 1/2 כוס הגשה. סידן הוא לא רק חשוב לבריאות העצם אלא גם תפקוד שרירים, שידור עצבי והפרשת ההורמון.

בניית דם טוב יותר

הן alaria ו dulse – אטלנטית אצות גדל מחוץ לחוף של מיין – הם מקורות טובים הן ברזל וויטמין B-12. אתה צריך את שני החומרים המזינים האלה כדי להפוך כדוריות דם אדומות. לא מקבל מספיק ברזל או ויטמין B-12 בתזונה שלך יכול להוביל לאנמיה, אשר יכול לגרום לך להרגיש עייף, סחרחורת ועצבנית. עבור טבעונים, אצות עושה בחירה ירקות ירוקים טובים כי ויטמין B-12 נמצא בעיקר במוצרים מן החי.

שומר על חילוף החומרים הולך

יוד הוא מינרל עקבות המסייע ההמרה של מזון לאנרגיה בתאים שלך תוך תמיכה לתפקוד בלוטת התריס הרגיל. רוב האנשים לענות על הצרכים היומיים היומי שלהם עם מלח יוד, על פי MedlinePlus. אבל אצות, עם כל היתרונות התזונתיים שלה, עשוי להיות מקור טוב יותר. בהתאם לסוג האצה, משרת אחד פוגש 98 אחוזים ל -3,266 אחוזים מהערך היומי של יוד.