העליון אירובי תקליטורי DVD – –

לקבלת יתרונות בריאותיים אופטימליים, המבוגר הממוצע צריך 150 דקות של פעילות אירובית כל שבוע, מייעץ המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן. אם העלות הממוצעת של חדר כושר חבר – 55 $ לחודש בחודש 2013, דוחות “US News & World Report” – הופך אותך, או שאתה פשוט לא אוהב את הרעיון של פעילות גופנית על כושר או בחוץ, יש לך אחרים אפשרויות. כמה אירובי תקליטורי DVD יש garnered ביקורות נלהבות של המבקרים ולאפשר לך לעבוד מתוך הפרטיות של הבית שלך.

זה שלוש חבילת Pack של תקליטורי DVD בנויה סביב הרעיון של אימון אירובי interval וזכה בתואר “הטוב ביותר אימון חדש DVD של 2012” מ “כושר” מגזין. מאמן איימי דיקסון מנחה אותך דרך שגרה שגורמת לך לממש בעוצמה גבוהה במשך כמה שניות, ואחריו שלב אימון בעצימות נמוכה. רמות האינטנסיביות מתחלפות הלוך וחזור ל 55 דקות מזיעות. במחקר שנערך על ידי המכללה האמריקאית לרפואת ספורט, החוקרים הגיעו למסקנה כי סוג זה של אימון אינטרוול מסייע להגביר את חילוף החומרים שלך זמן רב לאחר האימון בפועל הוא מעל, עם הארגון מסכם כי זה מושלם עבור “Exercisers המחפשים בנג גדול יותר עבור אמון האימון שלהם.

כאשר אתה חושב על אירובי, סביר להניח שאתה חושב על תרגילים מסורתיים כגון שחייה או ריצה קלה. עם זאת, יוגה גם סופרת ומציעה את אותן הטבות עבור מערכת הלב וכלי הדם שלך, תוך כדי לסייע גם להפחית מתח ומחלות אחרות. המאמן הבריאותי של פילדלפיה מאורה מנזו, שכותבת במגזין “פילדלפיה”, מכנה את ה- DVD Detox Flows של סאן קורן כאחד משני המבחירים המובילים שלה עבור תקליטורי DVD של יוגה. זה ערכה DVD כולל שני יוגה האימונים, אחד מצלצל ב 65 דקות והשני רץ במשך 35 דקות, אז יש לך אפשרויות תלוי כמה זמן יש לך היום.

מאפינס הם טעימים, אבל אם יש לך כמה מאפינס יותר מדי לקינוח ולא רוצה העליון מאפין מראה, “כושר” מגזין מציע דניס אוסטין אמון של ה- DVD. למעשה, המגזין מדרג את זה בתור אחד של 2013 “10 Hottest Workout DVDs.” זה כולל שלושה 15 דקות workouts, כולל cardio אמון ושני הליבה ו ab workouts. האם רק אחד האימונים כאשר אתה עסוק, או לעשות את כל שלוש כאשר יש לך יותר זמן להקדיש את שגרת האימון שלך. זה שילוב אירובי פלוס הבטן עשוי להפוך אותו אידיאלי אם אתה מנסה במיוחד לעבוד על הבטן שלך.

אם אתה משועמם של אפשרויות אירובי רגיל, לקבל יצירתי עם kickboxing, מה שהופך אומנויות הלחימה לאימון אירובי מזיע. זה עובד כל הגוף שלך, משחרר מתח, שורף מספר גבוה יותר מאשר הממוצע של קלוריות, כי זה מעסיק כל קבוצת שרירים גדולה וגם מלמד אותך הגנה עצמית. לקבלת החוויה הטובה ביותר ב- kickboxing-at-home, נסה את ה- DVD מ- Violet Zaki. שמו של אחד מ -10 “ה- DVD הטובים ביותר” על ידי מגזין “יום האישה”, זכי לוקח אותך דרך שתי דקות של 20 דקות ארוביקה שגרות כרוך בעיטות, חבטות ועוד.

מערכת P90X הוא 12-DVD שתוכנן לקחת לך 90 ימים כדי להשלים. זה זוגות אירובי יומי עם תרגילי מיזוג כוח והוא אידיאלי אם אתה לא רק מחפש לעשות אירובי אלא גם כדי להשיג כוח שרירים הכולל וגודל. בסקירה של “GQ”, היא מדווחת כי “הדבר הזה משליך אותך לתוך צורה מהר יותר מאשר אי פעם היית לבד, פשוט בגלל האינטנסיביות היומיומית שלה.” כמו כן, בגלל האימונים של כל יום הוא שונה, זה עוזר לשמור על דברים מגוונים, כך שאתה עלול להיות פחות סיכוי להשתעמם להפסיק.

הגוף חסר-האוויר של אמי דיקסון

סיאן תירס Detox זרימה

דניס אוסטין של הפסיכולוג שומן בטן

הרזיה עם

P90X