המולטי ויטמינים המומלצים לגיל 3

אם ילדך בן השלוש מסרב לאכול שום דבר חוץ מאטריות גביניות ואצבעות עוף, אל תדאגי. ילדים רבים בגיל הגן הם אוכלי בררן ידועים לשמצה, אבל זה לא מבטיח כי הם לקויים בחומרים מזינים, על פי MayoClinic.com. יש לך שיחה עם רופא הילדים שלך כדי לראות אם היא ממליצה לתת 3 בן שלך מולטי ויטמין יומי.

בן 3 שלך צריך להיות בסדר בלי מולטי ויטמין אם הוא מקבל לפחות כמה חלבון, ירקות, פירות ומוצרי חלב על בסיס יומי. עם זאת, רופא הילדים שלך עשוי להמליץ ​​לך לתת לגיל הגן שלך מולטי ויטמין אם הוא לא אוכל באופן קבוע, אם הוא לא מקבל מספיק ויטמין D דרך השמש או דיאטה, אם יש לו חוסר תזונה כגון אנמיה, אם יש לו כרוני מחלה או אלרגיה למזון, אם הוא אובחן עם כישלון לשגשג או אם הוא על דיאטה מוגבלת כגון אחד שאינו כולל בשר.

אם רופא הילדים שלך אומר שהילד בגיל הרך אינו זקוק לתוסף, אבל אתה מתעקש לתת לילד שלך בכל מקרה, מנה ביום של מולטי ויטמין כללי של ילדים לא צריכה לגרום לכל סכנה של מינון יתר של המינון. חפש ויטמין המיועד במיוחד לילדים קטנים. במקרים רבים, תצטרך לפצל את מינון הוויטמין בחצי זקן כי רוב הויטמינים לילדים מיועדים לילדים בגילאי 4 ומעלה. תן לרופא הילדים שלך להנחות את הרכישה אם הוא אומר לילד שלך יש צורך מזין מיוחד. לדוגמה, הילד שלך עשוי להזדקק עשיר מולטי ויטמין עשיר בויטמין B-12 אם היא צמחונית. אם היא אנמית, ייתכן שתזדקק לתוסף ברזל או לתוסף מולטי ויטמין המכיל כמות מספקת של ברזל.

רוב תוספי המולטי ויטמין אינם מכילים 100 אחוז של כל ויטמין ומינרלים הצרכים לגיל הרך שלך. גם אם המולטי ויטמין של ילדך עשיר ברוב החומרים המזינים, תוספי התזונה אינם אמורים להחליף את האכילה הבריאה, משום שהם אינם יכולים לשכפל את אותם היתרונות והחומרים המזינים שהילד מקבל ממזון שלם, על פי MayoClinic.com. המשך להציע את preschooler בריא מזון. הפעילים ביותר בני 3 שנים צריכים בערך 3 oz. של גרגרים – לפחות מחצית מהם צריך להיות דגנים מלאים כגון שיבולת שועל – בנוסף 1 כוס ירקות, 1 כוס פירות, 2 כוסות חלב 2 גרם. של מזונות חלבונים בכל יום. אחת הדרכים לעשות מזון בריא יותר מעורר תיאבון לגיל הרך היא להפוך אותם חזותיים יותר מושך. למשל, להפיץ חמאת בוטנים על חתיכת טוסט מחיטה מלאה לקשט אותו עם פנים מאושרות עשוי פרוסות בננה.

קרא בעיון את נתוני המינון על התווית של המולטי ויטמין שאתה נותן לילדך. אם רופא הילדים שלך ממליץ על מולטי ויטמין המיועד לילדים בגילאי 4 ומעלה, שאל אותה איך אתה יכול לעשות את גודל המינון המתאים עבור 3 בן. לעולם אל תיתן לילד שלך מנה גדולה מזו המומלצת על תווית המוצר. מתן לו תוספת ויטמינים אולי נראה כמו רעיון טוב ביום שבו הוא לא אוכל טוב, אבל כמויות נוספות של ויטמינים מסוימים יכול להיות רעיל. מסיבה זו, כדאי גם לשמור את המולטי ויטמינים במיכל עמיד למים גבוה בהרבה מהישג ידך.

לפני שתרכוש

ויטמין אידיאלי לילדך

שיקולים

בְּטִיחוּת