הטיפול הטוב ביותר לילה עבור עקב גס

תארו לעצמכם אם יש תרופה- all עבור רגליים סדוקות יבשות. יישום אחד ישמור על הרגליים שלך רך וחלק למשך שארית חייך. למרבה הצער, לשמור על חלום כי כל עוד העור ממשיך להגיב יבש סביבות קשות, תמיד יהיה צורך עבור מזגני העור. לגבי הרגליים, עם זאת, רק טיפול אחד לילה מבטיח עקבים רכים התינוק עד הרגליים שלך פגע הבוקר הרצפה. לחות וללבוש גרביים.

וזלין

אולי התרופה הישנה ביותר על הספרים, מזיזה את הרגליים עם ג’לי נפט בלילה לאלף את העור המחוספס משם. ג ‘ל נפט לא בהכרח לחדור את העור כדי להפוך אותו רך, אלא, הוא מתמודד עם העור המחוספס, מתנהג כמו ספוג נוזלי טבעי מתחת לגרב לילה. לפני שאתה הולך לישון, לשטוף את הרגליים, בנדיבות להחיל את ג ‘ל נפט ולאחר מכן ללבוש את הגרב. כאשר אתה מתעורר, קח סלע פומיס או רגל הרגל ואת הסולם את העור המת, buffing העקב שלך עד שהוא חלק ורך. יש אנשים המעדיפים לעשות את זה שגרה לאחור, אשר יכול להיות בדיוק כמו יעיל.

שעווה פרפין

תחשוב על טיפול שעווה פרפין כמו טיפול מרכך. זהו נגזרת של שמן מינרלי המשמש להחליש את תאי העור. טיפול ספא טיפוסי כולל טבילה רגליים משומנות לתוך קערה של שעווה פרפין מותך ולהשאיר אותו על כ 10 דקות לפני ניגוב אותו. רכישת ערכת הבית כדי להשתמש בן לילה. מערבבים חוחובה, קוקוס, או שמן חרדל לתוך שעווה נמסה. לשטוף את הרגליים ואת חובב עם קובץ רגל. טובלים את כל הרגל לתוך השעווה ולתת לה להתייבש. לאחר מכן, לכסות את הרגליים עם שקית ניילון ולשים על גרב. בבוקר, השעווה תהיה לקלף עוזב את העקבים התינוק רך.

שמן צמחי

שלא כמו ג ‘ל נפט, שמן צמחי יחדור לתוך העור, ריכוך תאי העור לילה. מומלץ להחיל שמן צמחי עם מגבת רטובה חמה, המאפשר את הנקבוביות כדי לפתוח את השמן יכול לחלחל פנימה עם עיסוי מגבת חמה את השמן על החלק התחתון של הרגליים. מיד לשים על זוג גרביים בעוד הרגליים לחות קלה לשמור על החום כמה שאתה יכול. בבוקר, הרגליים יהיה רטוב מעט רך.

גרביים לחות

מיוצר במיוחד כדי להתמודד עם רגליים סדוקות ועקבים מחוספס, רוב גרביים לחות נועדו לשמש עם קרם לחות משלך. אבל עבור אנשים שאין להם זמן לבצע משטר משלהם, לנסות גרביים עם moisturizers כבר חדורים לתוך הסיבים. פשוט להחליק אותם על לילה וללכת לישון. הם נמכרים בחנות הקמעונאית המקומית שלך.