הדרך הטובה ביותר אישה יכולה לאבד 20 פאונד

עבור אישה, לאבד 20 ק”ג. היא מטרה מציאותית אם אתה מוכן לשנות את הרגלי האכילה שלך, פעילות גופנית על בסיס קבוע ולעבוד על הפחתת רמת הלחץ שלך. נשים רבות מרגישות כאילו הם צריכים לעשות את כל זה, והם לוקחים על עצמו את העבודה ואת האחריות הביתה עד שהם לגמרי overwhelmed. זוהי בעיה גדולה, כי היא אחת הסיבות שאתה לא יכול לרדת במשקל ולהמשיך לעלות במשקל. כאשר אתה לחוץ, הגוף מייצר הורמונים שגורמים לך להרגיש רעב מפסיק לייצר הורמונים שגורמים לך להרגיש מלא. שילוב זה מוביל לעלייה במשקל.

תפוס דף נייר ורשום 10 דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הלחץ כאשר אתה מרגיש המום. חלק צריך להיות דברים שאתה יכול לעשות בעוד כמה דקות, כגון לקחת חמש דקות הליכה או לקחת 10 נשימות עמוקות, וכמה צריך להיות דברים שאתה יכול לעשות כאשר יש לך יותר זמן, כמו לקחת אמבטיה בועה או לקרוא טוב סֵפֶר.

בחר אחד הדברים ברשימה שלך וליישם אותו כאשר אתה מרגיש לחוץ. כל יום אתה צריך לעשות לפחות אחד הדברים ברשימה שלך, גם אם אתה לא לחוץ, כדי למנוע מתח לפני זה אפילו מתחיל.

קבל מחברת קטנה שאתה יכול לשאת איתך בכל מקום בארנק שלך ולהתחיל להקליט מה שאתם אוכלים, וציין כמה קלוריות אתם צורכים כל ארוחה. אתה צריך לאכול כ -1,500 ל -1,600 קלוריות ליום. אם אתם אוכלים יותר מדי קלוריות, אתה צריך לחתוך על מנות שלך ולבחור מזונות בריאים יותר כמו ירקות ודגנים מלאים.

להפסיק לשתות אלכוהול. אם אתה רציני לגבי לאבד £ 20., אתה צריך לצמצם את צריכת האלכוהול שלך. לכל היותר, אתה צריך להתמכר כוס אחת של יין כמה פעמים בשבוע. אלכוהול הוא קלוריות ריקות כי אתה לא צריך להיות רב. לדוגמה, מרגריטות רבות שוות את מספר הקלוריות שאתה צריך לאכול בארוחה אחת.

קבל לנוע בכל הזדמנות יש לך. אתה צריך לקחת 10,000 צעדים בכל יום, אז לקנות מד צעדים ולעקוב אחר כמה אתה לוקח. אם אתה לא לוקח 10,000 צעדים – אשר 4 1 עד 5 קילומטרים בהתאם אורך של צעד שלך, אז אתה צריך להוסיף הליכה לשגרת היומיום שלך. ללכת לעבודה, לקחת את הכלב שלך לטיול אחר הצהריים או ללכת על הפסקת הצהריים שלך.

הוסף ריצה ומשקל הרמה לשגרת האימון שלך אחרי השבוע הראשון של הליכה 10,000 צעדים בכל יום. ריצה מקבל את קצב הלב שלך, אשר יהיה לשרוף הרבה קלוריות, ואת הרמת משקולות עושה את הגוף לשרוף שומן במשך שעות אחרי שאתה עושה את זה.