את קצב הלב הטוב ביותר לפקח על הרזיה

לאחר הכלים הנכונים מסייע לירידה במשקל, שהיא בעיה בריאותית קריטית עבור אמריקאים רבים. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, בשנים 2009-2009, 37.5% מכלל המבוגרים באמריקה היו שמנים, מספר שגדל משמעותית במהלך 20 השנים האחרונות. השמנת יתר תורמת לרוב הבעיות הבריאותיות הכרוכות בפני האמריקאים, כולל מחלות לב, אשר הורג יותר מבוגרים בארה”ב מכל סיבה אחרת. הגבלת צריכת הקלוריות שלך והוספת פעילות גופנית קבועה לשגרה שלך היא הדרך הטובה ביותר להילחם בהשמנת יתר. באמצעות צג קצב הלב במהלך האימון שלך מסייע בהשגת המטרות שלך במשקל.

למרות הדיון המתמשך בקהילה המדעית על הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל, רוב המחקרים מעידים על כך שהתרגילים ממלאים תפקיד מפתח. הן איגוד הלב האמריקני והן מחלקת הבריאות ושירותי האנוש בארה”ב ממליצים על מינימום של 30 דקות של פעילות גופנית מתונה 5 פעמים בשבוע. עם זאת, המוקד של הנחיות אלה היא שיפור הבריאות – במיוחד בריאות הלב וכלי הדם – לא לאבד משקל. מחקר שנערך בשנת 2008 על ידי ג ‘ון Jakicic של פעילות גופנית וניהול משקל מרכז המחקר באוניברסיטת פיטסבורג, עולה כי מינימום של 55 דקות ביום, חמישה ימים בשבוע של פעילות גופנית מתונה אינטנסיביות נדרשת כדי לשמור על ירידה במשקל אפילו מתון. המחקר מצביע על כך שככל שתעבוד יותר, כך תגדל הירידה במשקל.

לדעת את קצב הלב שלך היא הדרך הכי אמין לפקח על עוצמת האימון שלך. על פי איגוד הלב האמריקאי, קצב הלב שלך הוא ירידה של 50 עד 85% מהשיעור המרבי המשוער של הלב, אשר מחושב בדרך כלל כ -220 פחות גילך. רופאים ממליצים לך לכוון את החלק הנמוך ביותר של אזור היעד שלך כאשר אתה מתחיל להפעיל. לדוגמה, גבר בן 40 לא פעיל בעבר צריך לשאוף לדופק של 90, מחושב כמו 220 מינוס 40, או 180, כפול 50 אחוז. ככל שהוא הופך להיות יותר בכושר, את קצב הלב היעד לאט מגדיל לסך של 85 אחוזים של 180, או 153, על כחצי שנה.

ניטור קצב הלב שלך יכול להיות קשה בעת פעילות גופנית. מה עוד, להפריע את אמון כדי למצוא את הדופק ואת לספור את פעימות הלב שלך הוא distracting ו נוח, במיוחד כאשר אתה רק מתחיל. מסיבה זו, אנשים רבים בוחרים צג אוטומטי כדי לעקוב אחר קצב הלב שלהם. ניתן להשיג את רצועת החזה ואת סגנונות הלהקה של היד, מכשירים אלה ללכוד אותות חשמליים מהלב ולהציג אותם על ממשק, בדרך כלל על פרק כף היד. הסגנונות הפשוטים ביותר מציגים את שיעורי הלב הממוצעים, הגבוהים והנמוכים ביותר, בעוד מודלים מתוחכמים יותר יכולים לנתח כמויות גדולות של נתונים, כולל מרחק, מיקום ואפילו קלוריות שנשרפו.

בחירת צג קצב הלב היא במידה רבה עניין של תקציב העדפה אישית. מודלים סטרפלס הם לפחות יקר פחות מתוחכם. רוב נועדו פשוט לספור את פעימת הלב שלך כאשר אתה מציב את האצבע על חיישן ולעבוד היטב עבור אלה שרוצים מכשיר כדי לעקוב אחר הדופק שלהם. עבור ניטור רציף, אתה צריך רצועת החזה, אשר מאפשר למכשיר לעקוב אחר פרמטרים שונים רבים בו זמנית. לדוגמה, את איזון חדש במחיר בינוני נשים N4 תכונות שלוש רמות מתוכנת מראש אינטנסיבי התראות חזותי ושמע המסייעים לך להישאר באזור היעד שלך – תכונה נהדרת עבור כל מי שמנסה לרדת במשקל. בקצה הגבוה של הסקאלה, ה- Suunto Ambit 2S מספק תכונות הספורט הספציפי, אשר יעקוב אחר מגוון של נקודות נתונים בין אם אתה פועל, שחייה או רכיבה על אופניים. זוהי תכונה שימושית עבור אימון מרובה ספורט, כמו גם אלה המעדיפים לעבור רכבת תוך ירידה במשקל.

פעילות גופנית הרזיה

פעילות גופנית אינטנסיביות: הבנת שיעורי הלב היעד

מעקב אחר קצב הלב

מה מוניטורים קצב הלב הם הטובים ביותר?