את התרגילים הטובים ביותר כדי להזיע קילוגרמים

אם הירידה במשקל היא המטרה שלך, אתה רוצה לעסוק תרגילים המסייעים לך להזיע את קילו. התרגילים הטובים ביותר להגביר את קצב הלב ואת קצב הנשימה אשר revs את חילוף החומרים עבור שריפת שומן הן במהלך ואחרי האימון שלך. יתר על כן, תרגילים שפועלים קבוצות השריר הגדולות מגבירים את מסת השרירים, אשר גם הם שורפים יותר קלוריות במנוחה מאשר בשומן. מאז כל גוף הוא שונה, את התרגילים הטובים ביותר עבור החבר שלך או שותף לא יכול להיות הכי טוב בשבילך. עם זאת, באופן כללי, כמה תרגילים יעילים יותר מאחרים על פי הקריטריונים לעיל.

אינטנסיביות גבוהה אימון אינטרוול, HIIT, הוא סוג של תוכנית האימון כי ניתן להחיל על ריצה, רכיבה על אופניים, סגלגל או רובר בחדר הכושר. זה כרוך פעילות גופנית בעוצמה גבוהה יותר, כך קצב הלב שלך הוא מורם ואתה לא תוכל להמשיך לנהל שיחה. מאמצים קשים יותר הם לסירוגין עם תקופות התאוששות קל יותר שבו אתה יכול להתאושש ולהתכונן למרווח הבא. מדגם פועל אימון יהיה לרוץ קשה במשך 30 שניות עד דקה אחת ואחריו ריצה במשך שתי דקות. חזור על רצף חמש עד 10 פעמים קודם לכן על ידי חימום ואחריו מגניב למטה. לדברי שריר לכל החיים, HIIT מגביר את קצב חילוף החומרים עד 24 שעות לאחר האימון, ועלול גם לדכא את התיאבון המוביל לצריכה קלורית פחות וירידה במשקל.

שיעורי רכיבה קבוצתיים, הידוע בכינויו ספינינג, צברו פופולריות בשני העשורים האחרונים כאימון שריפת שומן, הרזיה. הדוושת החלקת המשולבת עם האופניים המתאימות מביאה לאימון יעיל יותר מאשר אופניים נייחים סטנדרטיים. רכיבה בכיתה קבוצה אומר שאתה כנראה לעבוד קשה יותר מאשר רכיבה סולו כפי שיש לך מושב אימון מובנה ואת המניע המניע אותך. המטרה היא לעשות בכיתה ספין פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע במשך 45 דקות עד שעה, בנוסף לפעילות שאיבה זיעה אחרים.

דריכה מכונות בבית כושר יכול לשרוף קלוריות מגה כי הם עובדים קבוצות השרירים הגדולים של הגוף כולל gluteals ו quadriceps. Stepmill מכונות בפרט, שבו אתה צריך לבחור את הרגל שלך במקום זה על השלב לעיל, יהיה כבש את קלוריות לשרוף בשל המאמץ הנוסף מעורב. עבודה בדרך שלך עד דריכה 20 עד 30 דקות או יותר כמה פעמים בשבוע בנוסף אחרים הרזיה תרגילים.

פעילות גופנית עם kettlebells משלב אימון אירובי וכוח באימון אחד כדי למקסם קלוריות לשרוף לירידה במשקל. מחקר של המועצה האמריקאית על פעילות גופנית מצא כי אימון kettlebell היו של אינטנסיביות גבוהה יותר מאשר טיפוסי אימון כוח שגרות אשר מסייע לירידה במשקל. נסה לעשות שגרת קטלבל בחדר הכושר או בבית פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע על ידי ביצוע כתף הכתפיים, הליכה lunges, deadlifts ו pushups עם עומס כבד מספיק כדי לגרום עייפות לאחר כ 10 עד 12 חזרות.

אינטל עוצמה

הסתובב

צעד למעלה

שים את הקומקום