את התוכן של חלבון של תפוחי אדמה

בנוסף לבניית רקמת שריר, חלבון נותן תמיכה מבנית לתאים, ורידים, עורקים ורקמות אחרות. הגוף שלך יכול אפילו להפוך חלבון לאנרגיה אם גלוקוז מפחמימות הוא פועל נמוך ואם השומן אינו זמין. בעוד תפוחי אדמה מציעים קצת חלבון, התוכן הוא נמוך יחסית. אם אתה רוצה לקבל יותר חלבון מתוך spud שלך, תצטרך להוסיף מרכיבים עשירים אחרים חלבון לצלחת שלך.

תפוח אדמה של 3 אונקיות עם העור – או תפוח אדמה בגודל בינוני לחתוך לחצי – יש בערך 75 עד 80 קלוריות. כ 90 אחוז קלוריות אלה מגיעים פחמימות כמות עקבות מגיע שומן, ואילו הקלוריות שנותרו הם מחלבון. זה 3 אונקיה תפוחי אדמה, אם אתה מעדיף ראסט, אושר אדום או בטטה, יש כ 1.75 עד 2.25 גרם של חלבון. כי חלבון מכיל 4 קלוריות לגרם, זה מסתכם 7 עד 9 קלוריות מחלבון עבור 3 אונקיות tater.

בגלל תפוחי אדמה אינם עשירים במיוחד בחלבון, הם לא יעשו הרבה כדי לעזור לך לענות על המלצת חלבון שלך. אתה צריך לפחות 56 גרם של חלבון יומי, אם אתה זכר, מזון תזונתיים מועצת הערות. כאישה, אתה צריך לשאוף 46 גרם ליום – 71 גרם אם אתה בהריון או סיעוד. א תפוחי אדמה 3 גרם נותן לך פחות מ 5 אחוזים של הצרכים היומיומיים שלך חלבון, תלוי איזה דמוגרפי אתה נופל.

הוספת תוספות מסוימות שלך ספוג חם מהביל יכול בהחלט את התוכן חלבון. מכניסים אותו עם בלון של יוגורט יווני ללא שומן. רק 1 גרם יש כמעט 3 גרם של חלבון. או כפית על גבינת קוטג ‘ללא שומן. אתה תקבל כמעט 2 גרם של חלבון מתוך אונקיה של זה. דרך נוספת להשיג תוספת של 2 גרם חלבון היא על ידי התזה על רבע כוס של בייקון מבוסס סויה מבוססי סויה. קבל מעל 5 גרם של חלבון על ידי נהנה ספל תרד מאודה או תירס מבושל בצד.

כל מתחם חלבון מורכב מכמה ענפים קטנים, הידועים בשם חומצות אמינו. הגוף שלך כבר עושה כמה חומצות אמינו אלה בכוחות עצמו, אבל אחרים – שנקרא חומצות אמינו חיוניות – צריך לבוא מהתזונה שלך. ביצים, מוצרי חלב, בשר, פירות ים, דגים ועופות הם חלבונים מלאים, כלומר יש להם את כל חומצות האמינו החיוניות שאתה צריך. תפוחי אדמה, כמו רוב המזונות צמח, הם מקור של חלבון שלם – הם חסרים או יש רמות נמוכות של כמה חומצות אמינו חיוניות. אם אתה מבין דיאטה צמחונית, צורכים סוגים רבים של חלבונים לא מלאים. לדוגמה, יש אורז פראי כמו חלבונים עשירים חלבונים עשירים בצד או ליהנות שעועית לארוחה אחרת. המערכת שלך יכולה לבחור ולמשוך חומצות אמינו ממקורות לא מלאים כדי לקבל בדיוק את מה שאתה צריך, אז אתה לא צריך זוג חלבונים שלם בכל ארוחה.

חלבון וקלוריות

מפגש הצרכים שלך חלבון

קבלת יותר חלבון

שיקול חלבון לא שלם