את המאכלים הטובים ביותר לאכול ולשתות על קלקול קיבה

קלקול קבה, או הפרעות בעיכול, מתרחשת כאשר יש לך קושי לעכל מזון, והוא עשוי להופיע מספר תסמינים, כולל כאבי בטן, רגשות לא נוחות של מלאות או כאב בוער בבטן העליונה. ניתן למנוע, לטפל ולהשיג הקלה קלקול קבה על ידי שינוי אורח החיים שלך, כולל שינוי הרגלי התזונה שלך. ה- National Digestive Diseases Clearinghouse, NDDIC, ממליץ להימנע מצריכת חומרים מגרים כגון קפאין ואלכוהול, ואכילת ארוחות קטנות ודלות שומן לאורך כל היום.

לשתות מים

לשתות 8, 8-oz. כוסות מים ביום כדי לעזור למנוע ולטפל קלקול קבה. שתיית מים עשויה לעזור לנטרל חומצות ולשטוף אותם עד הבטן, שם חומצה שייכת, במקום הוושט, שבו חומצות יכולות לגרום חומצה reflux, על פי RefluxMD.com. מים גם מסייע להעביר פסולת מזון דרך מערכת העיכול, מניעת עצירות והפחתת נפיחות בטן לא נוח. מטרת לשתות כוס מים לפני ואחרי הארוחה והחלפת משקאות המכילים קפאין, אשר מגרים את בטן בטנה, עבור מים.

בחר עבור Low-Fat

בחר מזונות דלי שומן על מזון fattier, אשר קשה לעכל ואשר יכול לגרום כאבי בטן, צרבת ובעיות עיכול. חפש חתכים רזים של בשר וחלבון כמו עוף, הודו ודגים, ומבשלים בשיטות מהביל, צליה או צלייה, במקום לטיגון בשמן. בחר חלב דל שומן במקום גרסאות שומן מלא, כמו חלב מלא שומן עשוי להאט את העיכול לעצב את הבטן.

השתמש ג ‘ינג’ ר ושום

מחקר שפורסם בשנת 2011 בעיתון “World Journal of Gastroenterology” מצא כי ג’ינג’ר עורר ריקבון קיבה בקרב משתתפים עם דיספפסיה תפקודית, דבר שעשוי לסייע בהפחתת תסמיני הקיבה העליונים. שום מומלץ לטפל בסימפטומים של גז ונפיחות. נורת הירקות הורגת חיידקים מזיקים ומנטרלת רעלים בלתי רצויים לחיסול גז ולשפר את העיכול.

לאכול יוגורט פרוביוטיים עשירים

יוגורטים רבים הם מקור של פרוביוטיקה, אשר חיידקים ידידותיים בטן המסייעים בריאות העיכול טוב. חפש רגיל, ללא סוכר הוסיף זנים, כי יוגורטים מסחריים רבים שנמכרו בחנויות יש תוכן סוכר גבוהה, אשר יכול עוד לקלקל את האיזון החיידקי במעיים. חטיף על מנה של יוגורט רגיל בין הארוחות או כמו קינוח לאחר ארוחת ערב כדי להרגיע את הבטן.