את הטוב ביותר takedowns קצר wrestlers

גובה יכול לשחק תפקיד במה מעביר מתאבק צריך לשמור על ארסנל שלו. שגרת תרגול הגיונית צריכה להתמקד בעיקר בחזרה על מהלכים שיותר סביר להצליח לגובה מסוים של מתאבק. זה נכון במיוחד של takedowns, שכן שני המתאבקים הם על הרגליים שלהם, מה שהופך גובה גורם, לעומת מהלכים על מחצלת, כאשר שני המתאבקים הם כבר לא עומד וגובה הוא למעשה מנוטרל. גם מתאבקים גבוהים וקצרים יכולים להיות יעילים כל עוד הם לומדים להשתמש במסגרת שלהם לטובתם.

רגל אחת

הסטייה של “רגל אחת” מגיעה בצורות רבות, אך ב”רגליים האחוריות הנמוכות “, המתאמץ הקצר יותר משתמש במרכז הכובד התחתון שלו ובעמידה נמוכה יותר כדי לזנק לרגלו של היריב מזווית חיצונית. “הזווית החיצונית” פירושה צעדי המתאבק לתקוף את החלק החיצוני של רגל המטרה, ותופסת את העקב תוך כדי נסיעה בכתף ​​ממש מתחת לברך, עם הראש אל החלק הפנימי של הרגל. כונן הכתף חשוב לסיים את המהלך כי זה זורק את היריב מחוץ לאיזון, גורם לו ללכת על מחצלת מיד, או, אם לא, ולאחר מכן מאפשר את הרגל להיות הרים את המתאבק לתקוף ואז יכול להכריח אותו מַחצֶלֶת.

קרוץ ‘גבוה

“המפשעה הגבוהה” היא סוג נוסף של הסרה אחת הרגל כי יכול להיות יעיל עבור מתאבקים קצר. בעודו מכווץ עם היריב, המתאמץ משנה את רמותיו תוך שהוא זורק את זרועו הקרובה של היריב על פניו כשהוא יורה פנימה, וזורק את זרועו גבוה על פנים רגלו של היריב. היורה מסיים על ידי הרמת וסיבוב יריבו למחצלת. כאשר מהלך זה מבוצע באופן מושלם, צעד ההרים הוא מיותר, כמו המומנטום של החלק הראשוני של המהלך גורם ליריב ליפול שטוח למחצלת, בעוד היורה רק מסתובב סביבו למצב שליטה.

של כבאי

את “כבאי לשאת” הוא מסיר כי הוא להגדיר בדיוק כמו המפשעה הגבוהה, אבל במקום לזרוק את זרועו של היריב על ידי, היורה מושך את הזרוע בחוזקה מתחת לבית השחי שלו. היורה עדיין זורק את זרועו השנייה גבוה על הרגל הפנימית, ומברכיו, טאטא את רגליו לכיוון היריב תוך משיכת קשה על היד לאחוז עד היריב פוגע את השטיח. כפי שהשם מרמז, היריב מעוטר בקצרה על כתפיו של היורה, בעוד היורה תופס את הזרוע והרגליים באותו צד, בדומה לאופן שבו כבאי היה נושא מישהו.

ברווז

ברווז תחת הוא מהלך המאפשר למתאגר קצר כדי לנצל את ההבדל גובה בלי לירות על הרגליים. בעוד במרפאה, היורה זורק את זרועו של היריב על ידי כמו במפשעה גבוהה או takedoen של כבאי, אבל במקום ירידה צעד, היורה פונה החוצה, מכופף את ראשו מתחת לזרוע, ואז פונה לאחור פנימה כדי להשתלט על היריב שלו . היורה ואז מסיים את המהלך על ידי לאלץ את היריב עד מחצלת. כמו עם המפשעה הגבוהה, עם ביצוע מושלם את המומנטום של המהלך לעתים קרובות תוצאות היריב על מחצלת כבר.