את הטוב ביותר מזויף להבי גולף

בעבר, גולף עם נכות גבוהה נאלץ להשתמש להבים מזויפים דק עם נקודה מתוקה בגודל של שקל. המבוא של מגהצים יצוק עם כתמים מתוקים גדולים יותר סליחה הביא הנאה גולף רבים. עם זאת, אנשי מקצוע המשיך לטובת מזויפים מגהצים, אשר סיפק להם תחושה טובה יותר עבור המועדון. עם כניסתה של מועדונים היברידית, גולף יכולים ליהנות עכשיו את התחושה של להב מזויף עם סליחה של חלל בחזרה.

בעת זיהוי את הטוב ביותר מזויף להב הלהב, חשוב לציין את ההבדל בין מזויפים ו יצוק irons. עבור מגהצים מזויפים, היצרנים חותמות החוצה צורת clubhead מגוש מתכת ולאחר מכן לטחון את הראש לתוך צורתו הסופית, על פי אתר A מיקום. יצרני ברזל יצוק נוזל מתכת לתוך עובש ולאחר מכן להסיר את התבנית ללטש את clubhead. תהליך זה מאפשר להם ליצור עיצובים מסובכים של קלאביד, כגון חישוקים משוקללים והיקפים שונים. יצוק מגהצים יש נקודה מתוקה גדולה יותר, המאפשר מרווח גדול יותר של שגיאה על להיטים, אבל יכול להיות משטח clubhead לא עקבי.

בהתחשב מהירות התנופה שלהם, גולף מנוסה להבין עד כמה הם יכולים לפגוע עם ברזל מזויף מבוסס על מדידה המכונה מקדם ההשבה, או COR. אחוז נגזר על ידי חלוקת מהירות היציאה של הכדור מחוץ clubhead לפי המהירות שבה הכדור פגע. אם clubhead הוא גמיש, הכדור הוא דחוס פחות נגד הפנים מעיינות במידה רבה יותר מן clubhead, על פי טום Wishon גולף טכנולוגיה. ככל שהאביב גדול יותר, כך אתה מרוויח יותר על הלהיטים שלך. בגלל ארצות הברית גולף האגודה יש ​​להגדיר מקדם הגבלת השבה של 0.83. מקדם ההשבה של להבי ברזל מזויפים הטוב לדחוף עד גבול זה.

אם זה מגן על מעבורת החלל, טיטניום יכול לעבוד פלאים עבור מגהצים מזויפים. זה חזק כמו פלדה אבל רק חצי משקל. מועדון גולף יצרנים סוגים מסוימים של סגסוגות טיטניום כדי טיפול בחום, ומאפשר להם לזייף להבי רזה חזקה. כמה טיטניום פרצופים ממוסגרים עם מתכת כבדה – טונגסטן – אשר counteracts התנועה מתפתל על להיטים כי הם מחוץ למרכז, על פי Golfbidder. בעוד אתה יכול להגביר את מהירות הנדנדה ולהשיג מהירות כדור מהירה יותר באמצעות מגהצים טיטניום, הם נוטים להיות יקרים. היצרנים משתמשים גם בתערובת של פחמן ופלדה, שהיא רכה ומוצקה. חלופה פחות יקר ופופולרי לנהגים טיטניום, ברזל פחמן מגהצים לספק תחושה עקבית.

יצרנים יכולים עכשיו לזייף מגהצים עם חלל כיס מחורץ – צורה של חלל בחזרה – אשר בעבר היה התחום הבלעדי של תהליך הליהוק. אלה מועדונים היברידית יש משוקלל היקפי על העקב ואת הבוהן, אשר מוריד את מרכז הכובד ומגדיל את הנקודה המתוקה. עבור handicappers גבוהה, מועדונים אלה הם יותר סלחני. אם אתה מכה את הכדור לעבר הבוהן, המומנטום של משקל נוסף על השפה יכול למנוע פיתול מוגזם. בעוד זה ברזל היברידי נוטה להיות גדול יותר מאשר להבי תקן מזויפים, הם עדיין מספקים גולף עם התחושה של המועדון, על פי “הכל גולף הספר” על ידי ריץ ‘מינצר.

מזויפים נגד איירון יצוק

עוד האביב, עוד מרחק

מחלל לכדור הארץ

כתם מתוק יותר