את הטוב ביותר לצמיחה ויטמינים בשוק

צמיחת שיער היא נושא של תככים עבור רבים, צעירים ומבוגרים. בין אם בגלל תספורת השתבשה או את הערעור של מודעות מבריק במגזינים, אורן רבים עבור שיער ארוך, מבריק לעיין בשוק עבור מוצרים ותוספים לסייע בשיער. בעוד תזונה בריאה ויטמינים מסוימים יכולים לעזור לשיער לשמור על מצב טוב, כדאי להימנע נפילה עבור מלכודות יקר כי לפתות את הצרכנים להאמין כי גלולה יכולה לגרום צמיחת שיער מהירה. שום תוספת לא עלולה לגרום לצמיחת שיער דרסטית או מהירה.

ביוטין הוא ויטמין B קומפלקס המסייע בתהליכים גופניים רבים. בעוד מחקר משמעותי מראה כי ביוטין גדל גורם לצמיחת שיער, מכון לינוס פאולינג נמצא כי מחסור חמור ביוטין יכול לגרום לאובדן שיער מהיר. על מנת לקבל מספיק של ויטמין B- מורכב באמצעות תזונה, דיאטה מגוונת חשובה. המכון מדווח כי המזון הבא מכיל רמות בריאות: לחם מחיטה מלאה, ביצים, חזיר, סלמון, אבוקדו, פטל וכרובית גולמית. מזונות אלה מספקים שומנים בריאים, סיבים, חלבון וויטמינים מכריעים אחרים שיסייעו לבריאות הכללית של הגוף והשיער.

על פי טיפול הוליסטי, B-5 ​​ויטמינים כמו B-3 (ניאצין), B-5 ​​(pantothenic חומצה), B-6 (pyroxidine) ו- B-12 יכול לסייע בצמיחת השיער, אבל אלה ויטמינים לא יגרום מהיר , צמיחה דרסטית. לדברי בעל סלון ומומחה שיער פול מילר, רוב השיער גדל בקצב של חצי אינץ ‘לחודש. בעוד מיזוג טוב תזונה נכונה תבטיח את בריאות השורשים, יש מעט שאתה יכול לעשות כדי להאיץ את הצמיחה מעבר זה שיעור מסוים. מילר אומר כי כל צמיחת השיער נובעת מן השורש, אשר ניזון על ידי חומרים מזינים וויטמינים בדם. אתה יכול להאכיל את הקרקפת ואת השורשים אלה על ידי תזונה נכונה דיאטה. לכן, שמפו ומרככים כי tout הצמיחה מרכיבים אינם יעילים, כמו צמיחת השיער בא מתחת הקרקפת, לא מן החוט החיצוני או פיר השיער. התייעץ עם הרופא שלך או דיאטנית רשום כדי לגלות בדיוק איך לשלב מזונות עשירים מזין לתוך הרגלי האכילה היומית שלך.

על פי אנדריאה ג’יאנקולי, M.P.H, R.D., חומצות שומן אומגה -3, הנפוצות בדגים שומניים כגון סלמון, מקרל וטונה אלבקור, תומכים בבריאות הקרקפת. הקרקפת בריאה מייצרת צמיחת שיער בריאה, ולכן כולל אלה חומצות שומן חיוניות בתזונה שלך הכרחי עבור ראש שיער בריא. בנוסף, חומצות שומן אומגה -3 יש יתרונות אחרים, כגון הורדת לחץ דם, שמירה על רמות כולסטרול בדם יציב ושיפור המצב הכללי של הלב שלך.

על פי חדשות טבעיות, ויטמין E מגדיל את כמות נימים הדם הקרקפת. אמנם זה לא יאיץ את הצמיחה של השיער כבר נוכח, זה יהיה לקדם את הקרקפת בריא עם זרימת דם טובה יותר, אשר הוכיח לסייע במניעת נשירת שיער. ויטמין E גם הוא מרכיב חשוב הרבה מזגנים ושמפו שנועדו לחות שיער יבש.

לפני הוספת ויטמינים או חומרים מזינים לתזונה שלך, חשוב להתייעץ עם רופא על הצרכים שלך, תנאים אינטראקציות סמים אפשרי. בעוד ויטמינים מסוימים יתרום לבריאות השיער שלך ואת הקרקפת, אין דבר כזה “נס ויטמין” שגורם צמיחת שיער מהירה. לדברי הסטייליסטית פול מילר, שבבעלותה ומפעילה סלונים במשך יותר מעשור, רוב בעיות צמיחת השיער נובעות מתספורות לא נאותות. “רוב האנשים חושבים שהשיער שלהם לא צומח כי לעתים קרובות, כאשר הם מבקשים מעצב שיער עבור” לקצץ “, הסטייליסטית ימריא חצי אינץ ‘הם פשוט הרוויחו.” מילר אומר שחשוב למצוא סטייליסט שפשוט יקצץ קצוות מפוצלים, שבדרך כלל מהווים רק סנטימטר או שניים, ויעזור לך להשיג את מטרות צמיחת השיער שלך.

ביוטין

ויטמיני B

חומצות שומן אומגה -3

ויטמין E

מסקנות