את הטוב ביותר למבוגרים לכל מטרה אופניים

כמה אופנים מתמודדים בקלות עם כל מטרה פוטנציאלית שרוכב עשוי לרצות. אופני הרים חוצים שבילים מחוץ לכביש, על פי מכונאי האופניים שלדון בראון, בעודו עדיין עובד בקלות על שליחויות בעיר או על שבילי אופניים מרוצפים. רוב אופני הכביש ואופני התיור אינם יכולים לנוע היטב דרך תנאים בוציים. אופני הרים איכותיים כוללים מתלה, פגוש וכלוב של בקבוקי מים. אופניים זולים רבים תכונה מזלגות השעיה כבדה מציע תועלת קטנה בפועל. התקנת הצמיגים ההר אם הרצון לכל מטרה רכיבה. הצמיגים יוממות חלקה יותר לעבוד היטב על משטחים מרוצפים אבל מציעים מתיחה קטנה בתנאי עפר או בוץ.

מכשולים נפוצים

רכישת אופניים מתאים כראוי. התאמת אופניים נכונה מגבירה אספקת חשמל יעילה, קובע בעל חנות אופניים ומומחה מתאים פיטר וייט. אופניים איכותיים גדולים מדי או קטנים, אפילו אלה מציעים תמחור מעולה, לגרום צרות יותר עבור רוכבי אופניים מאשר כל היבט אחר של רכיבה על אופניים. אופניים בדרך כלל עלייה באיכות ירידה במשקל כמו עליית עלויות. רכש את אופני ההרים האיכותיים ביותר כדי לחוות את הנסיעה הטובה ביותר. רוכבים רבים מאמינים כי חברות האופניים השונות נבדלות מאוד, אבל רוב האופניים שעולות מתחת ל -1,500 דולר משתמשות במסגרות אלומיניום ואלומיניום, המיוצרות במפעלים אסיאתיים ללא קשר למותג.

איפה לקנות

חנויות אופניים מקומיות רבות, חנויות כלבו ואופני רכבות הרים מקוונים מוכרים אופני הרים. חנויות כלבו בדרך כלל נושאות אופניים באיכות נחות לאלה שנרכשו מחנויות אופניים. כמה עיצובים אופניים ההר מתכוונים מטרות ספציפיות, כגון ירידה או פעמיים מרוץ סלאלום. אין לרכוש אופניים אלה מתוך כוונה להשתמש בהם לכל מטרה. פעמיים אופניים ההשעיה ההר לעתים קרובות שוקלים יותר, לעלות יותר ולבצע גרוע יותר על משטחים מרוצפים חלקים מאשר אופני הרים נוקשה או מול ההשעיה. חנויות אופניים מקומיות רבות מאפשרות רכיבה על סוסים לפני הרכישה, אנשי צוות בעלי ידע עם ניסיון מתאים למחזור ומציעים שירותי תיקון גם כן.

עֲלוּת

אופניים זולים, כבדים ההר המיועד רוכבי מזדמנים לעתים קרובות לעלות תחת $ 150 בחנויות הכלבו. איכות אופני הרים מציעים רכיבים משודרגים, משקל קל יותר עמידות יותר בדרך כלל למכור מ 300 $ ל 500 $ בחנויות אופניים מקומיים. אופני הרים לחובבי אופניים ורוכבים בדרך כלל מוכרים מ -600 $ ל -1,500 דולר. איכות כפולה ההשעיה אופני הרים לעתים קרובות למכור מעל 1,000 דולר, אם כי זול, דגמים כבדים מאוד קיימים מתחת לנקודת מחיר זו. אופניים שעולים מעל 1,500 $ בדרך כלל שיפורים עיצוב תכונה עבור תחרותי מחוץ לכביש. אופניים יקרים רבים להוכיח קשה הרכבה ואביזרים לשימוש אמיתי לכל מטרה.