את הבטיחות של תועלת

סיבים הוא סובין בתזונה המסופקת על ידי מזונות מסוימים מבוססי צמחים, על פי MedlinePlus. סיבים לא מקבל מתעכל, אבל החומר הוא חלק חיוני של הדיאטה שלך כי זה מסייע לתהליך העיכול. למרות מזונות נפוצים רבים כגון פירות, ירקות, קטניות ודגנים מלאים מכילים סיבים, כמה אנשים מעדיפים לקחת את זה טופס להשלים באמצעות מוצרים כגון Benefiber.

הַגדָרָה

Benefiber הוא סוג טבעי של סיבים מסיסים המכילים דקסטרין חיטה, על פי Drugs.com. החומר הוא חסר טעם ונמס לחלוטין במזונות רכים ומשקאות שאינם מוגזים, מה שמאפשר לו לשמש כתוסף מזון. Benefiber זמין אבקה, לעיסת וכמוסות. הלעיסה ואת הכדורים נלקחים בעצמם, תוך כדי לערבב את אבקת לתוך מיץ, קפה ומשקאות אחרים, למזג אותו מזונות כמו יוגורט, פודינג או תפוחים או להוסיף אותו מתכונים. חום ובישול אינו פוגע בבנביבר.

בְּטִיחוּת

Benefiber רגיל הוא בטוח כמו סיבים מסיסים טבעיים אחרים, כלומר החומר בדרך כלל אין השפעות רעות. החומר מספק את היתרונות כמו סיבים מסיסים אחרים, כולל הורדת רמות הסוכר בדם ורמות הכולסטרול. Benfiber בטוח לילדים מבוגרים, על פי Drugs.com, למרות שזה לא צריך להינתן לילדים מתחת לגיל 6 בלי לדבר עם רופא. למוצר חיי מדף של שנתיים ויש להשליך אותו אם לא נעשה בהם שימוש באותה תקופה.

שיקולים

Benfiber זמין ככוח בטעם כתום, ואת הגירסה הזאת של המוצר הוא ממותק עם aspartame. טופס לעיסה גם מכיל ממתיק מלאכותי זה. דיווחים אנקדוטליים משפיעים על בטיחותו של אספרטיים, למרות ש- MayoClinic.org מייעץ שהמתיק מהווה סכנה רק לאנשים עם מחלה נדירה הנקראת phenylketonuria. אבקת תפוזים בנפיבר מכיל גם לקטוז וצבעי מזון שיכולים לגרום לבעיות אצל אנשים רגישים. Benfiber יש גרסה משופרת סידן שיכול לגרום לבעיות עבור אנשים עם מחלת לב או כליות ואלה על דיאטות מוגבלות אשלגן.

מָנָה

יש לקחת את המינון במינון המומלץ על החבילה כתוספת לסיבים תזונתיים. MayoClinic.com ממליץ כי גברים מתחת לגיל 50 צריכים לצרוך לפחות 38 גרם של סיבים ליום, בעוד גברים מבוגרים צריכים לפחות 30 גרם. המינימום המומלץ עבור נשים מתחת לגיל 50 הוא 25 גרם, בעוד נשים מבוגרות צריך לפחות 21 גרם. סיבים נוספים אינם מזיקים בדרך כלל.

Benfiber משיגה את ההשפעות החיוביות שלה על ידי הפיכת ג’ל בתוך הגוף במהלך תהליך העיכול. החומר עובר דרך המעיים בצורה זו ולא נספג. מזון המבצעים את אותה פונקציה כוללים תפוזים, תפוחים, שעועית, גזר ושיבולת שועל.

פוּנקצִיָה