איזה ציוד הילד שלי צריך לשחק כדורגל?

אם חתמת את הילד שלך לליגה כדורגל דרך בית הספר שלו או הקהילה שלך, המאמן סביר לשלוח תיאור של הציוד הדרוש לך הביתה כדי לבחון. כדורגל יש יתרון על פני כמה ספורט קבוצתי אחר, כי זה דורש כמות מינימלית של ציוד בדרך כלל קל יותר על הכיס שלך. עם זאת, להבטיח כי הילד שלך יש את הציוד הנכון ביום הראשון של התרגול יכול לעזור לו להרגיש מוכן למשחק ואת הצוות החדש שלו.

נעלי כדורגל, המכונה לפעמים cleats, הם אחד המרכיבים החשובים ביותר של הילוך הכדורגל של הילד שלך, מציין את הספר, “המדריך השלם של ההורה כדורגל”. בהתאם למשטח השדה שילדך ינגן בו, היא תזדקק לסוג מסוים של סוליות על קרקעית נעליה. אם היא משחקת על משטחים קשים, יותר, סדינים בצורת טריז הם הטובים ביותר. הקרקע רך דורש מחזורים קצרים לשחק על דשא מלאכותי לא ידרוש מחליק בכלל. אתה יכול לרכוש נעליים עם סוליות נשלף אם הילד שלך יהיה משחק על מספר משטחים.

רפידות שוקה הם דרישה ליגות הכדורגל הרשמי ביותר, ולהגיע בשני סוגים. סוג אחד של רצועות שוקה על החלק האחורי של העגל עם וולקרו, בעוד אחרים מחליקים על הרגל כמו גרב. בחר את הילד שלך הכי נוח עם, לזכור כי זה יכול לשנות את הדרך שבה הילד שלך מתאים נעליים. גרביים חייב להיות ארוך מספיק כדי לכסות את כל משטח השוק במהלך המשחק, והוא צפוי להיות מוצע כחלק המדים של הילד שלך.

אם הילד שלך משחק עם בית ספר או צוות ליגה, סביר להניח שאתה צריך לשלם עבור מדים. לפעמים, מדים ממומנים על ידי עסקים מקומיים דמי ההרשמה שלך יכסה את ההוצאות. כל הילדים בקבוצה חייבים ללבוש מדים תואמים, עם השוער לבוש בחולצה שונה בבירור שמזהה אותו כשוער. מכנסיים קצרים ניתן לרכוש בנפרד. הם בדרך כלל רופף, מכנסיים קצרים שחורים נופלים לאזור הירך באמצע. חפשו מותגים כדורגל כמו אדידס, נייקי ו Umbro.

בעוד הילד שלך לא צריך להביא את הכדור שלה כדי פרקטיקות ומשחקים, זה מועיל לה יש את הכדור הנכון בבית להתאמן. ליגות מסוימות, כמו אלה עבור ילדים מתחת לגיל 12 ו ליגות מקורה, ידרוש שימוש בגודל קטן יותר שלושה או ארבעה הכדור. גודל שלוש הכדור הוא הקטן ביותר הוא 23 עד 24 ס”מ בהיקף. גודל כדור ארבעה, המשמש לילדים בין שמונה ל -12 שנים, הוא 25-26 ס”מ בהיקף. גודל חמש הוא כדורגל רגיל, 27 עד 28 אינץ ‘בהיקפו.

נעליים

רפידות שוקה וגרביים

מדים

כַּדוּר