אגרוף לך נתלש?

אם אתה מסתכל על מתאגרפים מקצועיים, זה נראה סביר כי אגרוף ייתן לך את השרירים לחתוך, מוגדרת ומרשימה הבנים בחדר הכושר קוראים “קרע”. עם זאת, זכור כי מתאגרפים מקצועיים לעשות הרבה יותר על כושר גופם מאשר תיבת. היום שלהם כולל כמה סוגים של מיזוג והכשרה כוח.

הגדרת שריר

מתאגרפים מקצועיים עוברים לפחות אימון אחד לאימוני כוח בכל יום כאשר הם מתאמנים באופן פעיל. דוגמאות כוללות התעמלות כגון pushups, לעבוד עם משקולות, ניקוב תיק כבד באמצעות כדור תרופה. אימונים אלה לבנות כוח והגדרת שרירי המתאגרף. החזרה לזרוק אגרופים אינספור במהלך תרגילי אימון היא גם דרך יעילה לבנות את השרירים שלך.

אימון לב וכלי דם

אומרים כי התאגדות אגרוף זכו על הכביש, לא בזירה. המידה שבה מתאגר הוא במצב טוב הלב וכלי הדם הוא עד כמה הוא יצליח קרבות שלו. מתאגרפים פעילים להשקיע שעות בכל שבוע עובדים על cardio שלהם באמצעות ריצה ו איגרוף ספציפיים drills כגון קפיצה חבל, אגרוף צל, להכות את התיק מהירות ושמירה על קצב מהיר תוך להכות את התיק הכבד. זה בונה סבולת לב וכלי דם, אבל גם עוזר לשרוף שומן. כאשר השומן מתפוגג, השרירים שמתחתיו הופכים בולטים יותר ומוגדרים בבירור.

דיאטה ותזונה

במאבק בין שני מתאגרפים של מיומנות שווה, מתאגרף גדול יותר הוא יתרון משמעותי. מסיבה זו, תחרות אגרוף מחולק לשיעורי משקל. מתאגרפים שומרים על דיאטה זהירה כדי להישאר בתוך המשקל שלהם במשקל, כדי דלק יכולת פיזית מקסימלית. דיאטה זו מקטינה את השומן בגוף ומשפרת את יכולתם להוסיף שריר בעת הצורך. שתי הפעולות הללו הן חלק מתהליך קבלת קרע.

מקבל מקולקל

להיות מקצועי, או פעיל מאוד מתאגרף חובב עשוי להביא לך ripped. עם זאת, רוב האימונים בלוח הזמנים של מתאגרף כי לקבל אותו קרע הם workouts אתה יכול לעשות בלי אי פעם הגדרת כף הרגל. יתר על כן, השתתפות בכיתה שבועי אגרוף בחדר הכושר לא ייתן לך מספיק אימון שמוביל להתפתחות שריר. בקיצור, את השילוב הנכון של התרגילים מקבל לך קרע. אם איגרוף מניע אותך לקבל את השילוב, אז זה יכול לעזור לך לעשות זאת.